Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nézi mindenki homoosnak...

Miért nézi mindenki homoosnak azt, hogyha egy rocker fiú feketére lakkozza a körmét?

Figyelt kérdés

Rocker vagyok, rock-tól a death metálig mindent meghallgatok, a hajam hossú, lerí rólam hogy rocker vagyok, és mégis sokan b*zinak vagy emo-nak néznek a körmöm miatt

nem látm az értelmét, magyarázzátok már meg


2010. aug. 22. 10:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

FromOz

amiről te beszélsz az a HMCS, nem a rocker-.-

2010. aug. 22. 15:32
 12/14 anonim ***** válasza:

Majd kinövöd. =) Úgyis. Változol. Lehet késöbb neked nem fog tetszeni.

Na, engem meg az oldalfrufrum miatt és a deszkáscipő miatt emóznak le. (deszáztam tényleg sokáig) Akkora kavarodás van már. Nem kell vele foglalkozni. =) Ha neked tetszik,sz*rd le ki mit mondd és lakkozd ki a körmöd, akár húzd ki a szemed feketével. Most kinek akarsz megfelelni? A sok begyöpösödött embernek, akik elitélnek már a hajad, hajszined alapján, vagy magadnak? :D

2010. aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

énis deszkáascipőt hordok és oldalfufrumvan(bármondjuk ezojan hogy a fufrumat csak picit oldalrasöpröm, és az a fufru azijen nagyonhosszú)

majd szemcerkát farsangkorxD

2010. aug. 22. 21:36
 14/14 anonim ***** válasza:
Na akkor most mobdom hogy a rockerek bizony bakancsot hordanak :) ja és nem lakkozzák a körmeiket mert az kissé b@@ zis :)... Én ismerek IGAZI rockereket és bizony nem 16 évesek... a ti korosztályotokban màr nincsenek igazi rockerek, ez már csak divat. ,, Egy punk lány"
2013. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!