Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek szép ez a rocker...

MERCEDESBENZ kérdése:

Szerintetek szép ez a rocker csaj vagy nem jól áll neki a rock vagy nem?

Figyelt kérdés

[link] rockernek elmegy ??


[link] szép vagy nem ??


[link] göndör vagy rövid hajáll neki jobban ?? ::

[link]


2011. aug. 1. 12:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%

ez a csaj csak rocker akar lenni... de azért mert felvesz egy fekete pólót meg rock jelet mutat még rohadtul nem lesz az..

Egyébként még túl kislány..

2011. aug. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%
csaj??? hol látsz Te itt csajt?? én kislányt látok csak...
2011. aug. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
57%

sztem se rocker

olyan semmilyne

átlagos

nem csúnya nem szép

haj is mindegy neki

2011. aug. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%

egyetértek az 1.-vel.Én semmi rockerséget nem látok benned:D Olyansok meg nm látszik belőled hogy meglehessen mondani hogy most göndör vagy egyenes ..

amugy meg én átlagosnak látlak.


18/L

2011. aug. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
rocker !! a zenei stílusa is az ... 15 éves .... és épp ez a lenyég hogy szerintem nem áll jól neki ... szerintetek ??
2011. aug. 1. 12:09
 6/23 anonim ***** válasza:
61%
hát ez nem rocker,ez valami 12 éves kislány aki a tükör előtt próbál rockereskedni, tudom dúlnak a hormonok... kb 5-6 év múlva nézzük őt meg... Amúgy nem attól lesz valaki rocker mert fekete a pólója és depressziós fejet vág a képen xd
2011. aug. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
100%
hát lófa,szt sem látni a képekből mert mindig kitakarja valami
2011. aug. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Hát mitől lesz rocker ?? azon kívül hogy csak rockot hallgat az öltözködése is olyan és csak rockerekkel barátkozik komcertekre jár és utálja a c....okat ... és azért takarja ki mindig valami mert nem szereti magát ..
2011. aug. 1. 12:16
 9/23 A kérdező kommentje:
2011. aug. 1. 12:21
 10/23 anonim ***** válasza:
58%
Hát az arcát alig látom, mert ott van előtte a telója. Tuti te vagy a képen, tehát neked mondom. AZ egyik képen úgy nézel ki, mint egy fiú. JA, és attól , hogy rock jelet mutatsz, és olyan pólót viselsz, még nem vagy rocker. Egyébként szörnyen nézel ki. Hajad nulla, alakod nulla, arcod nulla...
2011. aug. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!