Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek áll jól a világos...

Kinek áll jól a világos ezüst/szürke haj?

Figyelt kérdés

Milyen bőrszínű/szemszínű, milyen kinézetű embereknek? Linkelek pár képet, hogy milyenre gondolok.


[link]


[link]


[link]



2021. ápr. 23. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ez csakis vilagos borrel mutat szepen es ibkabb vilagos szemmel. viszont ezek kivul mindenkeppen kell hozza egy bizonyos stilus, hogy jol alljon.
2021. ápr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Egészen rövid, tüsire gépelt hajjal szerintem sokkal jobban néz ki ez a szín. Úgy sokaknak nagyon jól tud állni, akik bevállalósabbak.
2021. ápr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

#2 mi ez a rövid haj mánia ebben a kategóriában? Akármi is a kérdés, mindig erre lyukadunk ki.

Szerintem ez a hajszínárnyalat világos bőrrel sápítja az arcot, de nagyon.

Élénkebb arcbőrrel, vagy nagyon enyhe kreol beütésű bőrrel tudnám elképzelni és inkább világos, élénk szemmel, de a barnához sem lehet rossz. A világos bőrnek pont az a hátránya, hogyha túl nagy a kontraszt sápít, ha nincs kontraszt akkor is.

2021. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 a sapadtsag inkabb azon mulik, milyen tonusu a borod. a roszaszines, pirospozsgasabb bort nem sapasztja, feher bor is lehet ilyen. ugyanakkor a sargas, fakobb tonusu bort valoban sapaszthatja.. de egy sotetebb kerolos bor is lehet sargas tonusu.
2021. ápr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 azért írtam, hogy élénkebb bőrtípushoz is jó. De akinek nagyon fehér a bőre (északi típus), vagy nyár típus, általában nem pirospozsgásos.
2021. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

Nekik jól áll: (szerintem)

[link]

[link]

[link]


Nekik nem:

[link]

[link]

2021. ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!