Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, ha nagyon...

Mit csináljak, ha nagyon tetszik az arcbőröm nyári, lebarnult állapota, de most már tudom, hogy nagyon káros a napfény az arcbőrnek?

Figyelt kérdés

Borzasztóan fehér bőrön van. A nyári megjelenésemet viszont imádom, mert igen hamar lebarnulok mindig. Általában csak 20-30-as naptejeket használtam eddig (azokat is csak strandra...). Most már tudom, hogy kell az 50-es, főleg arcra. Ez azt jelenti, hogy a (pillanatnyilag) egészséges(nek tűnő), nyári megjelenésemtől el kell búcsúzzak? Hófehér marad az arcbőröm nyáron is? :(


22/L



2021. ápr. 25. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Szeretjük a fehér arcú lányokat. F
2021. ápr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Ugyan ebben a cipőben járok én is, én is kezdem már most éleszteni a gondolatát hogy fal fehér leszek nyár végén is. De inkább ez mint a fölösleges rancosodas....


1-es igeeen az megvan, csak mégha túl is jut azon az ember hogy jelenleg a latinos barnasag a szépségideál, még mindig ott van az, hogy a fehér bőrön minden egyes kis szépséghiba sokkal jobban látszik, amíg pl én ha lebarnulok akkor valahogy jobban látszanak az izmain és vékonyabbnak tűnik


22/L

2021. ápr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:

Önbarnító vagy bronzosító/smink. Más egészséges módja nincs.


Tény, én, amióta fényvédőt használok nem voltam lebarnulva, de hát ez a lényege a fényvédelemnek. Engem különösképpen nem zavar hogy nem vagyok lebarnulva, a bőrrák meg az idő előtti öregedés, kiszáradt,-vízhiányos bőr jobban zavarna.

2021. ápr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!