Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mondjatok valami okosat mert...

Mondjatok valami okosat mert megőrülök. Leborotváltam a puncim mert a barátomnak így tetszik és most nagyon viszket, szúr. Mit csináljak? 22/N

Figyelt kérdés
Barátom meg csak nevet rajtam ,nagyon haragszom rá. Most is lefeküdt aludni én meg nem tudok aludni.
2018. jan. 6. 20:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Írj a gyakorira az segít!! Ja, nem.
2018. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%

Azért lett ilyen, mert elrontottad.

Azért mielőtt nekiállsz szőrteleníteni, talán nem ártana utána járni, hogy hogy is kell csinálni.

Ezzel sajnos nem tudsz most mit csinálni, azon kívül, hogy esetleg bekened valami krémmel, de amíg nem nő meg egy bizonyos hosszúságra a szőr, addig sajnos viszketni fog. És ez lesz a legkisebb bajod, mert ha ennyire elrontottad, akkor még szőrtüszőgyulladásod is lehet.

Először is nem árt valamit felvinni a bőrödre (borotvahabot mondjuk), utána szépen a szőr növekedésével ellentétes irányban leborotválni a szőrt, utána pedig bekenni bőrnyugtató krémmel. Így is előfordul, hogy picit viszket, vagy kipattog, ha valakinek érzékeny a bőre, de nagyon minimális mértékben. Szúrni meg csak akkor fog majd, ha elkezd nőni a szőr.

2018. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Keress otthon ra vmi bőrnyugtató krémet. Bepanthen, aloevera pl. És legközelebb ha borotválod, csak a szőr növekedési irányával megegyezően borotválj. Visszafele ne. En mióta így csinálom, sosem pattogott még ki.
2018. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél rá valami hideget. Amúgy én megkérném, hogy borotválja le ő is.
2018. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
A puncidat? Te tudod, de én csak a szőrt szoktam :D
2018. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Gyanta borotva , drága és macerás . Hajnyíró nullás állással kell leszedni ...Gyógynövényes krém segít .
2018. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Tettem rá borotvahabot. Barátom borotválja már régtől
2018. jan. 6. 21:02
 8/17 A kérdező kommentje:
Körömvirág krém van csak az nem jó?
2018. jan. 6. 21:04
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen bunkó pasival nem lennék együtt. Nemhogy meg puncit borotváljak neki...
2018. jan. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az örömvirág az jó rá:).. neogranormon, esetleg tetrán..ha duva..
2018. jan. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!