Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik eszköz jó női intim...

Melyik eszköz jó női intim szőrtelenítesre?

Figyelt kérdés

Megszeretném kérdezni, hogy ki milyen eszközt használ, kinek mi vált be. Első sorban arra lennék kíváncsi, hogy a fanszőrt mivel vágjátok, nálam a borotva nem vált be mert minden alkalommal kipattog. Használ e esetleg valaki elektromos készüléket ehhez a “művelethez” ? Reklámozza a tv a Philips One Blade-t, azt nők közül használja-e esetleg valaki vagy bármilyen hasonló elektromos eszközt?

Minden ötletet tapasztalatot meghallgatok!

A válaszokat pedig előre is köszönöm! :)



2021. ápr. 25. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
pasiként válaszolok: kétoldalú body groomer-em van akksis. bár sosem lesz teljesen sima csupasz, felfelé húzva a kezet rajta kicsit karcol, tehát nem tökéletes.
2021. ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én borotválom, balzsammal, és úgy, hogy először a szőr növésével megegyező irányba, utána pedig oldalról húzom a borotvát. Nem fáj, nem pattog ki tőle, utána a környező területen bekenem. Mindig teljesen új, friss borotvával!

A gyanta is jó megoldás, én egyszer próbáltam ki, de egy tépésnél tovább nem ment. Aki bírja, annak ez is jó lehet. :)

2021. ápr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én borotválom.Gyanta,epilátor.
2021. ápr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Borotva, de ki akarom próbálni a cukorgyantát (viszont tuti nem fogom használni, mert nem bírom a szőrtépés fájdalmát).

Először is hámlasztót használok (vagy idk mi a magyar neve, de exfoliator).

Aztán a szőr növekedésével megegyező irányba, Aztán jobbra, majd balra.

Ezután, mivel ott marad néhány szőrszál, így a növekedési iránnyal ellenkezőleg is megcsinálom. Mindezt olyan hajkondícionálóval, ami a hajamra nem vált be (nem pazarolom legalább).

Utána meg én használok arcszeszt, amit nem hiszem, hogy lehetne, de a fiúk arcára emiatt jó. Szóval picit öntök a kezemre, és "rátapogatom" a szeméremdombomra, de szigorúan csak oda, mert nem akarom, hogy irritáljon. Nekem nem lett tőle bajom, de mondom: ezt eddig mástól nem hallottam. Végül aloe krém és könnyű esti ruházat (vagy egyáltalán semmi).

Ja, és férfi borotva.

2021. ápr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ha teljesen leszedem,akkor elektromos testborotvával csinálom.Nem pattog ki,semmi irritáció,viszont nem lesz tükörsima,de esetemben ez nem probléma. Nagyon sok és nagyon erős a szőröm,ha borotválom,pár óra múlva már borostás,így azzal nem szoktam már. A többi testrészemre is ezt használom,láb,comb,kar,has,fenék,hát. Tulajdonképen a teljes testemet borotválom.L
2021. ápr. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!