Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Otthoni hajfesték kiszedése?

Otthoni hajfesték kiszedése?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Igazából nekem csak sötét barnára lett festve a hajam, alapjáraton enyhén világosbarna hajam van. Olvastam, hogy szódabikarbónával kilehet szedni a szint (ha picit is) és az érdekelni, hogy nektek be vállt e, ha próbáltátok. Nem lesz 1 2 alkalomtól baja a hajamnak, esetleg fejbőrömnek, ugye? samponba keverve, vagy inkább vízbe?

Köszönöm ha segítetek?



#haj #festék #hajfesték #Color Remover #otthoni szín eltávolítás #Világorbarna haj
2021. ápr. 26. 01:44
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Coulour b4
2021. ápr. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szódabikarbónával nem tudod leszedni a színt, viszont a hajat eléggé megviseli, tömény lúg!
2021. ápr. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

akkor esetleg bármi más módszer? Esetleg a c vitaminos dolog?


a colour b4 elég drága :( illetve nem is hinném, hogy megérné megvenni csak ezért

2021. ápr. 26. 10:44
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
A legjobb módszer a tarvágás ilyenkor.
2021. ápr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hiába drága, más módszer nincs, ami nem teszi tönkre a hajad.

A C-vitamin tömény sav, ami szintén csak a hajadnak árt, a festéknek nem igazán.

2021. ápr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm szépen a válaszokat
2021. ápr. 26. 18:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer használtam hajfesték lemosót ( mert hogy van!) rettenetes büdös de azért használt
2021. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!