Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S.! Szőke festék kiszedé...

S. O. S.! Szőke festék kiszedése? Vagy akkor valami megoldás?

Figyelt kérdés

Szőke voltam eddig mert azt hittem az jól áll azért artra festettettem be, de nem tetszett ygy barna lettem majd. Nálam a barna festék folyton kopik, eddig kétszer festettük barnára igaz most lehet a fodrász csak bemosoval festett be, ast mondta ezt nem kopik, vagy csak kicsit, aztán ömlött a A SZÍNEZŐ A HAJAMBÓL:( Igaz sok samponnal mostuk.

Most mit tegyek? Pár újrafestés a barnára segít, miután a színezőt kikoptattam és akkor már kevésbe kopik majd ha kevesebb samponnal mosom? Vagy ez olyan színező ami nem kophat ki sokat tehát nem ilyen mint a colorista vmeg az ilyen izék ?



2017. máj. 29. 12:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a fenti kérdés más de azért van köze mert ha egyik festék sem fogná be hónapokra akkor a szőkével kellene kezdeni valamit mert rosszuil áll. A helyesírásom meg tudom nem a legjobb de sietnem kell.... azért írtam íígy
2017. máj. 29. 12:16
 2/2 anonim ***** válasza:
A szőkített haj sajnos eleinte nagyon hamar ledobja a barnát meg úgy alapból mindent amit ráfestesz. Minimum 3-4 festés kell neki, hogy megmaradjon benne. Nem színezővel, hanem festékkel. Színezővel festegetni nincs sok értelme ha azt akarod hogy megmaradjon, rendes tartós festéket használjatok. Egyébként az hogy mosásnál ömlik a szín az teljesen normális, főleg ha frissen van festve. Ezt nem lehet elkerülni.
2017. máj. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!