Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van arra esély, hogy a fenékig...

Van arra esély, hogy a fenékig érő sötétbarna hajamat nem tenné tönkre a szőkítés és nem is kellene belőle visszavágni? (hosszú ápolás után végre szép tömör a vége)

Figyelt kérdés
2021. ápr. 26. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá semmi esély, valamennyit biztos kell majd vágni. Az mondjuk más dolog, hogy szerintem ha egy sötétbarnát kiszőkítenek és visszavágnak a végéből mondjuk 5-6cm-t,én azt nem nevezném "tönkretett" hajnak. Ennyivel viszont számolni kell. A gond nem egy festés után jön majd, hanem a rendszeres festegetéssel. Hosszútávon viszont simán tönkremehet a hajad.
2021. ápr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hosszútávon gondoltam én is :(
2021. ápr. 26. 12:16
 3/3 anonim válasza:
100%

15 éve folyamatosan festve van a hajam.

Nagyon durva piros és szőke között váltogatok.

Ha rendes fodrász fogja csinálni rendszeresen, akkor nem olyan káros.

Mivel ő mindig fog vágni a végéből.

Meg ne akard egyszerre kiszőkítrni, inkább pár hónap alatt minden egyes alkalommal egyre több melírozzással.

Nekem durván fél év alatt lett totál szőke a hajam.

Arra készülj hogy sokkal több törődés fog igényelni a hajad.

Jó minőségű argán olaj elengedhetetlen kelléke lesz a hajápolási rutinodnak.

Pakolások, meg felelő sampon.

A hamvasító samponok nagyon szárítják a hajat, heti egyszeri alkalommal javaslom használni.

2021. ápr. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!