Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Schwarzkopf color live hajfest...

Schwarzkopf color live hajfesték/szinező. vélemények?

Figyelt kérdés
Tervezem ennek a hajfesték márkának kipróbálni a pasztel lila /rózsaszín árnyalatait. A hajam alsó része lesz csak befestve. tudnátok mondani véleményt? kinek meddig tartott, jól befogta e stb

2021. ápr. 26. 23:06
 1/3 anonim válasza:
Rossz. Ne csináld vele nem fogja be a hajat. Ráadásul 1 hajmosás után kb kiis jön
2021. ápr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor bármilyen más színes hajfesték/szinező, amit drogériákba lehet kapni? Az igazság az, hogy én a liveon kívűl mást nem láttam
2021. ápr. 28. 17:29
 3/3 anonim válasza:
A live az egyik legjobban vállt be nekem. Viszont én a kékből használtam kifejezetten a hajfestéket, nem szinezőt. Ami olyan tartós, hogy csak az elején kopott ki a sötétből kicsit világosabbá, és azóta semmi. Bár az én hajam a szinezőket is befogja örökre kisebb kopásokkal mert leszivatott szőke. Ha a tied természetes szőke akkor hamarabb kidobhat bármit. Ha leszívod az alját és úgy ombrézod pinkkel lehet tartósabb akár pár hónapos eredmény is.
2021. ápr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!