Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a hajfesték mennyire...

Ez a hajfesték mennyire maradna meg a hajamban, illetve egyáltalán látszódnak a szín?

Figyelt kérdés

A Schwarzkopf live hajszínezőről van szó.

Sötét barna hajam van, még nem volt se szőkítve illetve festve.



2021. márc. 18. 23:17
 1/6 A kérdező kommentje:

Pontosabban ezekre lennék kíváncsi, illetve a véleményetekre.


[link]


[link]


[link]

2021. márc. 18. 23:19
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel sötét az alapod, a végeredmény is az lesz. Nem olyan, mint a dobozon. Keress rá youtubeon, biztos találsz olyan videót, ahol hasonló hajra kenik, mint a tied.
2021. márc. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonlót próbáltam (rózsaszín) szőkitet hajon nagyon szép volt de sokat kellet ujra szinezni mert hamar kopott sőtét barna hajon nem úgy fog kinézni mint a dobozon valószínű vöröses lesz ha rá sűt a fény a többi színt is próbáltam páva kéket szőkitet részen gyönyörű kék volt az eredeti hajamon zöldesebbés lilát az crazy color hajszínező volt gyönyörűen mutatott és nagyon látszott az eredeti haj szinemen is alapból sőtétebb barna de vannak benne világosabb részek
2021. márc. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Egyik barátnőmnek sötétbarna haja van, és ugyanezzel a pirossal festette. Az inkább vörös lett, de nagyon csúnyán kopott. Arról nem is beszélve, hogy az egyébként erős haját nagyon vissza kellett vágni, mert letöredezett. Amikor teljesen kikopott, akkor ilyen sárga lett. A többiről nem tudok tapasztalatot mondani.
2021. márc. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen ha el kezd kopni nagyon csúnya sőt ez a vörös pigment kb nem is távozik a hajból egyáltlán és nagyon szárítanak is sajnálom a barátnőd haját :/
2021. márc. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
100%

Ezek sötét hajra nem jók. A vörös adhat egy minimális sötétvöröses beütést napfényben, a kék max sötétítene rajta, a zöld meg vagy mocsárszínű lesz vagy meg sem látszik. Ezeket én max akkor használom ha a hajam hosszát akarom frissíteni de a zöld kritikán aluli tartósságban még a többihez képest is.

Akkor már az urban metallics szériából próbáld ki a sötétlilát, az is csak fényben látszik de legalább lilás lesz sötétebb hajon is.

2021. márc. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!