Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van, hogy egy héten...

Miért van, hogy egy héten keresztül szép sima a homlokom, ám utána kipattog, majd megint egy hétig semmi baja?

Figyelt kérdés

És az érdekes az, hogy ezen idő alatt ugyanúgy kajálok, mosakszom stb....pl. tegnapelőtt és tegnap éjjel is diszkóban dolgoztam. Azt gondoltam, hogy mivel nagy hajtás lesz, izzadni fog a homlokom, a hőség és a cigifüst, de semmi baja sem lett. Tök tiszta. A hormonok változnának így? De mondom, ált. mindig egy hétig szép pattanásmentes, utána meg szar.


Mitől van ez? Amúgy eléggé zsíros a bőröm, hamar kifényesedik mosakodás után. Szóval sztem nekem túlzott faggyútermelésem lehet. De akkor buliban miért nem pattogtam ki? Pedig izzadtunk a srácokkal rendesen...


2010. aug. 22. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
A ciklus befolyásolja a bőröd állapotát is :)
2010. aug. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De mitől változik a ciklus? Csak úgy magától, gondolnak egyet a hormonok?
2010. aug. 23. 01:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!