Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik cerave termék a legjobb?

Melyik cerave termék a legjobb?

Figyelt kérdés

Szeretnék 2 cerave terméket vásárolni. Egy tisztító jellegű és egy hidratáló krémet szeretnék száraz, nagyon száraz bőrre.

Melyik féle tisztító a legjobb?

Habzó, gél, vagy krém?

Illetve hol lehet a legkedvezőbb áron megvásárolni online?



2021. ápr. 27. 12:51
 1/4 anonim válasza:
64%
Én a habzó lemosót használom, nagyon szeretem. Cera ve online shopban vagy patikàban szoktam megvásárolni
2021. ápr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a cerave moisturizing cream az nagyon jó száraz bőrre, nekem bevált, a lemosónál pedig a cream to foam vagy a sima hidratálós ami nem szárítja tovább (nekem a habzó nagyon szárított)

Patikákban szoktam én is vásárolni.


[link]


[link]

2021. ápr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is száraz a bőröm és a hidratálós lemosót és a moisturizing cream-et használom, ezek nagyon bejöttek. Engem a habzó lemosó kicsit szárított, így azt inkább csak zsíros bőrre tudnám ajánlani, neked nem.

Vettem már patikából és online is és kb ugyanannyi volt az ára. Ha épp valahol akciós, akkor vedd meg onnan, de amúgy mindegy.

2021. ápr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a moisturising lotion-t jobban szeretem, könnyebb az állaga. Tisztítónak pedig eddig csak a hidratálósat használtam
2021. ápr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!