Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elsősorban férfiak válaszát...

Elsősorban férfiak válaszát várom! Ti milyen borotvát használtok? Melyik márka, típus vállt be nektek? Melyiket ajánljátok leginkább?

Figyelt kérdés
lehet, hogy nem ebben a kategóriában kellett volna kérdeznem, de igazából egyikbe sem tökéletes szerintem! a borotválkozásnak meg ugye köze van a bőrhöz is!

#borotva #típus #melyik borotva a legjobb
2014. jún. 1. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Gillette, nem az eldobható, hanem a sokpengés cserélhető fejü, azonos márkájú borotvahabbal.
2014. jún. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez rendben van! :) de fusion? 5+1 vagy sima 3 pengés? proglide vagy mach3 vagy turbo tudod! úgy kérdezem, hogy pontosan ha lehet tudni! :)
2014. jún. 1. 18:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg melyik penge fej mennyibe kerül és viszonyits hosszú távra neked melyik a megfizethető, mert ezek a fejek sem olcsók már.

Amelyik többpengés már mind jó.

2014. jún. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sokkal olcsóbban jönnél ki és az eredmény is jobb lenne, ha biztonsági borotvát vennél, amiben cserélgetni kell a zsilettpengét.

Kb 2-3000 Ft-ért teljesen jó Lord márkájú borotvát tudsz venni, a hozzá való pengéből 100 db-ot vettem 1500 Ft-ért 2 éve (!), és még mindig van kb 20 db. Egy penge 7-9 borotválkozást bír ki szőrzettől függően.

Habot se ilyen vacak flakonosat használj, mert aranyárban van, és szar is. 350 Ft-ért van pl Figaró borotvakrém, vagy kb ugyanennyiért Wilkinson borotvaszappan, ezek sok ideig bírják, egyszeri befektetés, hogy 2000 ft körül veszel egy pamacsot, mert azzal lehet habosítani a krémet/szappant.

2014. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én nem ájultam el a Gilette pengéktől. A sokpengés borotvák csak parasztvakítás. Sima kétpengés ( Balea, Bic ) Aloe Vera csíkkal, és lényegesen olcsóbban ugyan azt tudják.
2015. dec. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. ápr. 24. 17:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyi ideig tartott, mire eldöntötted milyet fogsz használni? :D:D:D:D
2016. ápr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!