Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyöngy gyanta készletet vagy...

Gyöngy gyanta készletet vagy patronos gyantát vegyek otthoni gyantázáshoz?(főleg bikinivonal és hónalj)?

Figyelt kérdés

#szőrtelenítés #hónalj #gyöngygyanta #Patronosgyanta #Bikinivonalalegfontosabb
2021. ápr. 27. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Az előbbit nem ismerem. Hónaljra ok a patronos, de a fazon szedésnél majd összepisilitem magam a fájadoltól, epilátor dettó, de borotválás után szúr, mint a franc. Bikini szezon kedvéért kibírható. Ha csak alkalmilag kell, meg ritka a szőr, vannak hideggyanta csíkok is, meg úgy ok az epilátor is. Ennyi az én tapasztalatom, de nem töröm magam, hogy lehetetlen trendeket kövessek, és elhitessem, hogy nekem aztán nincs, soha nem is volt és nem is lesz szőröm, mert egy nőnek sima a teste, mint a babapopsi.
2021. ápr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom letörni a lelkesedésed, de hacsak nem a leggyengébb baba szőröd van, csalódás lesz a házi gyantázás. Láb-kar még csak-csak, de a testhajlatokat már kifejezetten nehéz jól megcsinálni.

És itt a hangsúly a "jól" szóban van. Tehát benövés, gyulladás és fertőzés nélkül. Anélkül, hogy elsírnád magad a fájdalomtól.

Pár évet lehúztam egy kozmetikai szalonban, de magamat a mai napig nem tudom jól legyantázni.


Egy normális szalonban 30 perc a hónalj + intim. Szerintem megéri szakemberhez fordulni.


Bocs, ha kicsit pesszimista a hozáállásom, de láttam pár rémisztő dolgot, ki mit művelt magával otthon "szépítkezés" címén, majd jött be hozzánk, hogy segítsünk rajta.

2021. ápr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!