Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Holnap akarok elsőként magamna...

Holnap akarok elsőként magamnak csinálni intimgyantát, hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Szóval, megvettem a gyantát, ugyebár voltak hozzá gyantacsíkok is. Felmelegítem, bőrre rakom lerántom. Ez okés. Mivel először csinálom saját magamnak ott lenn, és mindet leszeretném szedni, hol kezdjem el? Valami tipp, ki hogy szokta?


(Kozmetikusnál voltam már, tudom a gyantázás szabályait, de nála csak bikinivonal gyanta volt mindig, mert egészet nem akarok nála)


Köszi a válaszokat :)


2010. aug. 22. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
én ezt nem csinálnám magamnak, mert nem tudom megfelelően megfeszíteni a bőrt, és nem akarom, h bevérezzen. bízd szakemberre, mert nem mindenhol látni jól, vagy kistükörrel próbálkozz apró részletekben.
2010. aug. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én is arra gondoltam hogy apró részletekben mindenhol, időigényes munka de nem akarom kozmetikusnál...:D
2010. aug. 22. 23:12
 3/3 anonim válasza:
Szerintem menj el kozmetikushoz o tutira megcsinalja...en probalkoztam mar vele nem feszitettem be kellokepp a bort es total beverzett lila voltam mint akit megvertek :)) Nyugi eleg puncit lat a kozmetikus naponta
2010. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!