Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intimgyantát hogy csinálják?

Intimgyantát hogy csinálják?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy bikinivonal, teljes vénuszdomt, és egészen lent- fenékig? Van itt kozmetikus, aki le tudja írni?

Jah- és teljesen bugyi nélkül csinálják, vagy húzogatom a bugyimat jobbra-balra?

Én kozmetikusom görgős gyantával csinálja a fazongyantát- bikinivonalat szoktam jó magasig felszedetni vele- de nagyon fáj :S

A sima kenős gyanta tényleg kevésbé fáj?

Ezzel a görgőssel nem vágnék bele a teljes intimgyantába :S


2011. máj. 10. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem tudok válaszolni és írok, de én is kíváncsi vagyok erre :)
2011. máj. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én nem vagyok kozmetikus, de rendszeresen járok:) ha teljeset akarsz gyantázni le kell venni a bugyit, ha csak a bikini vonalat akkor maradhat.

Nekem ujjgyantával csinálja(kicsit fura volt nekem is:D) kis dobozba van a gyanta..ujjával kiveszi felkeni..és azzal a lendülettel le is húzza.Nekem segíteni kell elfogni az ajkakat, és igen teljesen fenékig megcsinálja:P

2011. máj. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!