Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi fog történni, ha festett...

Mi fog történni, ha festett hajra szőke hajfestéket kenek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy jelenleg egy ilyen négyes színmélységű sötét, festett hajam van.

Es arra gondoltam, hogyha vennék nagyon világos dobozos szőke hajfestéket, hogy akkor mondjuk tudna esetleg 1-2-3 árnyalatot vilagositani a hajamon?



Fodrászhoz most nem szeretnék menni.

Illetve a szőkítőporos variációt se szeretném.


Tényleg csak az érdekelne, hogy a festett sötétebb hajon szőke dobozos hajfesték tudna e kicsit világosítani.


A valaszokat előre is köszönöm!



2021. máj. 2. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Szép sokszínü, tarkabarka narancs/zöld foltos hajad lesz
2021. máj. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem fog rajta semmit világosítani, azt a részt fogja befogni, ahol lenövésed van.
2021. máj. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Szőkíteni kell és ezáltal fog világosodni más megoldás nincs.Hiába kened rá a sötét hajra az ultra világos színt,a lenövés lesz tarka barka és ennyit érsz el vele.Ezt követően festheted a saját színeddel vagy undormány marad
2021. máj. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ne próbáld meg, mert egyrészt károsítja a hajadat, másrészt ronda lesz.
2021. máj. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Én már próbáltam. Világosított rajta, de nem lett egyenletes a színe.

Ha csak az zavar, hogy túl sötét lett, akkor próbáld ki inkább a c-vitamin port. Patikában, gyógynövény boltban lehet kapni. Talán dm-ben is, de nem biztos. Samponnal vagy balzsammal elkeversz 1-2 evőkanálnyit, felviszed a hajadra, egyenletesen eldörzsölöd. Erre nejlon, rá sapka vagy törölköző, hogy melegítsen. Egy órát rajta hagyod, és nagyon alaposan kimosod. Nekem így a festett feketéből sikerült barnát csinálni. Egyenletesen koptat, nem lesz vöröses, nem foltos. Esetleg tömény citromlét is próbálhatsz. Arra figyelj, hogy ez azért szárítja a hajat rendesen.

2021. máj. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Én a castingot használom évtized+ óta, és kipróbáltam egy teljesen szőke színt a hajamra, ha jól emlékszem a mandulaszőke árnyalatot vettem és nagyon szép lett. Két árnyalatot világosított a festett hajszínemen.

Nem lett foltos vagy ilyesmi, de ehhez az kell, hogy előtte nap megmosod, max balzsamot teszel rá utána, amit alaposan le is öblítesz, és ezután már semmilyen kencét ne tegyél rá, se habot, se lakkot, se kifésülő balzsamot, se szárazsampont, de még parfümöt sem, szóval tényleg szigorúan semmit, különben tarka barka színed lesz az egész művelettől. A hatóidő közben figyeld milyen színű a hajad, én nem vártam ki teljesen, mert így is eléggé kivilágosította és mivel az alap festett színem eléggé barna volt, így ez a semleges mandula gyakorlatilag a saját festett színtónust világosította ki.

Szóval arra figyelj, hogy ha pl burgundi színed van, abból valószínű rózsaszínt fog csinálni a mandulaszőke. De ha pl sötétbarna vagy, abból világos mogyorószín lesz.

2021. máj. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!