Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Crazy colorral színezett...

Crazy colorral színezett hajra lehet felvinni rendes hajfestéket?

Figyelt kérdés
A Crazy Color hajfestékből van 2 szín a hajamom, egyik felén a Pinkissimo a másikon a Peacock blue árnyalat. A rózsaszín már kezd visszakopni szőkés-halványrózsaszínbe de a kék még viszonylag jól tartja magát, bár már az is foltos. Ha rámegyünk erre egy középbarnával, az szépen lefedi, vagy szerintetek még koptassam?

2019. máj. 12. 14:03
 1/4 anonim válasza:
39%
Én ételfestékkel festettem be a hajam (mindenhol azt olvastam hogy egy nap alatt kijon) csakhogy, en alufoliaba csomagoltam, es aludtam ra eggyet.. Eletem eddigi egyik legnagyobb hibaja volt,annyian ugy neztek ram mint valami veres rongyra, a sulimban a tanarok beszologattak neztek, es meg csunya is volt
2019. máj. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
39%
Bocsi, szoval.. Nagyon utaltam, es nem kopott, a lenyeg az, hogy vettem egy hajfestek eltavoltitot a dm-ben, eleg dragan (ami amugy is szivas volt, mert festett szoke hajam volt, amut a fodrasz tobb 30ezerert csinalt, de bevalaltam volna hogy azt is leszivja, csak szabaditson meg a zoldtol(az etelfestek volt zold), DE sz@rt sem ert, meg csak le se kopott, meg elenkebbnek is lattam:( Nagyon ideges lettem, igy bementem a dmbe es vettem egy hajfesteket, befestettem.. Majdnem elsirtam magam a megkonnyebbulestol, jobb volt mint elotte:) Vegre elertem azt a szoke szint amit mindig is akartam (maradt egy zold tincs, ezert vettem megeggyet, es lefestettem vele).. Ezek tapasztalataim alapjan en azt tudom mondani, hogy nyugodtan fesd. (Bocsi hogy hosszu,de nem irhatok velemen,t arrol a festekrol, mert azzal en sem probaltam) Hat, ez az en peldam.. Szerintem nyugodtan fesd:)
2019. máj. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi a válaszod! :D

Ha minden jól megy, jövőhéten festjük.

2019. máj. 12. 17:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem anno Pinkissimoval volt befestve a hajam és még fekete festés után is átütött..

Szerintem jobban tennéd ha 3%-os oxival és szőkítőporral kivilágosítanád, így nem roncsolnád és biztosabb lenne a szép végeredmény.

2019. máj. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!