Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek vágjam le a hajam...

Szerintetek vágjam le a hajam vállig érőre vagy maradjon meg így mell alattig?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek fodrászhoz. Járok hetente kétszer uszodába, ott negyed óráig kell szárítani a hajam, mert olyan lassan szárad meg. És persze most jön a nyár. Ezért szeretném levágatni, így gyorsabban fog száradni, nem kell olyan sokáig a hajszárító mellett állnom,és a meleget is jól bírom majd vele. Azért nem tudom eldönteni, hogy levágassam e, mert félek, hogy meg bánom. Ráadásul vannak olyan napok, amikor a rövidért vagyok oda, máskor pedig még szeretném növeszteni hátközépig . Így eléggé össze vagyok zavarodva. Meg ráadásul azt sem tudom,hogy fog állni a vállig érő haj. (ha valaki kéri küldök neki privátba fotót magamról) Meg igazából hátközépig érő hajam sem volt.

2021. máj. 4. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat figyelj, ha mar gondoltal arra, hogy levagasd vallig, akkor vagasd le. Majd megnő :D
2021. máj. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2021. máj. 4. 12:46
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Nagyon nőiesek a vállig érő hajak is, sőt, az annál kicsit rövidebbek is amik nyakközépig érnek. Szerintem nincs okod félni, mert biztos nem fog elcsúfítani egy vállig vagy nyakik érő rövidebb haj. Ami jó még, hogy nem is marad örökre rövid, mert lassan ugyan, de a hajad mindig nő.
2021. máj. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. máj. 4. 13:15
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Inkább tüsire akkor már. Sokkal praktikusabb, és jobban is néz ki szerintem.
2021. máj. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
12 éves vagyok,egy 12 évesnek szerinted jól állna a tüsi haj?
2021. máj. 4. 15:58
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem feltétlenül kortól függ ez, miért ne állhatna jól?
2021. máj. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Írtad is ,hogy szeretnéd levágatni. Vállig (vagy nyakközépig ) érőt viszonylag könnyen megtudod növeszteni ha nem tetszik.


Tüsit könnyű kezelni ,de nem biztos hogy megkedveled!

2021. máj. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Vállig tök jó, de egy 12 évesnek nehogy tüsi legyen, szét szekálják majd vele! Legyen már eszetek! Sok hajfétises idióta aki mindenkit meg akar nyírni
2021. máj. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó: Nekem is volt tüsi hajam annyi idősen, amikor úszni jártam, és egyáltalán nem számított cikinek. Sőt voltak aztán mások is a suliban, akik kedvet kaptak hozzá, és szintén levágatták.
2021. máj. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!