Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » (Bőrápolási rutin) Ha több új...

(Bőrápolási rutin) Ha több új terméket szeretnék bevezetni a rutinomba, egy termék bevezetésére elég egy hét?

Figyelt kérdés
Ha egy hétig nem okozott irritációt, akkor már nem is fog? Kezdhetem a következő termék beépítését? Ti hogy szoktátok ezt ütemezni?

2021. máj. 4. 21:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

6-os, Neked amúgy lett végül gondod abból, hogy ilyen hamar bevezetted mindkettőt?


Más kérdés: még egy új fényvédőt is be kell, hogy vezessek nyárig. Úgy gondoltam, addig nem vezetem be, amíg a tisztítás-hámlasztás-hidratálás nincsen rendben. Az volt az eredeti terv, hogy május elejéig letudom a fentieket, májusban a niát, és júniusban kezdeném a fényvédőt. Tudom, az a legfontosabb, és eddig eléggé hanyagoltam, viszont nyárig úgyis csak itthon vagyok meg boltba megyek, maszkban (+frufrum is van :)).


De ha most a hámlasztó után még várok 3 hetet, szerintetek a következő a nia legyen vagy a fényvédő? Hajlok az előbbi fele.


Még egy kérdés: aknéra és vízhiányra hajlamos, kombinált bőrre Nektek milyen fényvédő vált be?

2021. máj. 5. 13:29
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaj addig nagyon nem szabadna hámlasztani, amíg nem kened a fényvédőt. Nem véletlenül része az alaprutinnak, olyan házra próbálsz tetőt építeni, aminek nincs alapja. Ha vannak foltjaid, akkor csak sötétedni fognak így, ha nincsenek, akkor meg lesznek. :(


Nekem pattanásos, nyáron zsíros, egyébként kombinált bőröm van, a Canmake Mermaid és a sundance kids sensitive sonnenmilch a két kedvenc fényvédőm. Előbbi rendelős történet, a második pedig egy olcsó alternatíva lehet, még ha nem is lesz a kedvenced, 600 forintért nagyon olcsó a kis kiszerelés.

Vízhiányra hajlamos bőrre alkoholosat nem próbálgatnék, szóval az olcsóbb fluidok nagy része kilőve. Sokan szeretik a sun ozon kids med fényvédőt is, szintén olcsóbb alternatíva, amíg megtalálod az igazit. (ha szerencséd van, akkor pont egy ilyen olcsó fényvédő lesz az igazi). :)

2021. máj. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, akkor a naptej lesz a következő 1-2 héten belül! Lassan megtanulok mindent én is.


Sajnos nekem a dm-s naptej az ujjaim között viszkető hólyagokat okoz, amikor használom, úgyhogy gondolom az arcomnál is meg van az allergiás reakció esélye. A rossmannossal viszont nem volt még gondom, lehet, hogy kipróbálom azt. Nagyon örülnék, ha egy ilyen olcsóbb termék beválna, mert azért kicsit macerás mindig megrendelni... No, meg drága is. Egyébként eddig nyaranta a Hawaiian Tropic termékeket használtam, szerettem is nagyon, de sajnos tartósítószeres-illatanyagos.


Fun fact: rákerestem a rossmannos Sun Ozon termékekre, hogy melyiket is vegyem, és úgy látom, a kétféle gyereknaptej tök ugyanaz, csak az egyikben kevesebb van. (Persze az is lehet, hogy csak tudatlan vagyok, és csak arculatot váltott a termék az elmúlt években, de mindkettő fennmaradt Krémmánián.)

[link]


Tényleg köszi a segítséget mindenkinek!

2021. máj. 5. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!