Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajbalzsamot használtok...

Milyen hajbalzsamot használtok? Ezzel kapcsolatban valami tapasztalatok? (a részletek és a kép lent)

Figyelt kérdés

Szóval, az én problémám az,hogy mindig is eléggé fénytelen,kissé durva tapintású,és száraz volt a hajam.Emellett nagyon hamar töredezik is. Ezt már meguntam,mert így nem igazán tetszem magamnak,és gondoltam keresek valami nekem való hajbalzsamot és megveszem.

Egyébként már használtam balzsamokat,(pantene-t,mert a samponom is ilyen márka),de nem jött be. Most pedig kinéztem magamnak ezt: [link] ,de nem tudom ,megvegyem-e. Írnátok tapasztalatokat vele kapcsolatban? Vagy akkor azt,hogy ti milyen balzsamot használtok?


Egyébként az otthoni hajpakolások is érdekelnek,szivesen kipróbálnék valami jót (ami lehetőleg használ is),szóval hajpakolásokat is írhattok,ami jó száraz,fénytelen hajra.


Előre is köszönöm a válaszaitokat. :)


17L


2010. aug. 23. 11:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy "ENNYIEN" bombáztok a jobbnál-jobb tanácsokkal.
2010. aug. 23. 13:23
 2/6 anonim válasza:

Gliss kur sampon , balzsam , pakolás neked főleg a 19-es regenerálót ajánlanám a fehér flakonost.


[link]

itt ezt de még nézz körül az oldalon (:


Otthoni hajpakolásnak meg 2 tojás sárgája , oliva olaj , de tehetsz bele ricinust is az oliva mellé (:

2010. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a nivea gyémánytfény jó, de először sztem töredezett, sérült hajra valót vegyél. (gliss kur, avon..) ha jobb, akkor jöhet a fényesítő
2010. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. :) és a linket is,szétnézek majd.
2010. aug. 23. 14:55
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]



Én ezt a hajbalzsamot használom, nagyon jó illata van, jó tapintásó lesz a hajam, és fényes is. Nem váltanék semmi pénzért:)

2010. aug. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*tapintású
2010. aug. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!