Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások piros nyomai ellen...

Pattanások piros nyomai ellen valami?

Figyelt kérdés
Tavaly kezdődött az egész, amikor tele lett az arcom nagy, csomós pattanásokkal. Idén januárban eljutottam bőrgyógyászhoz, aki a Roaccutan-t írta fel nekem. Nagyon sokat segített, de sajnos három hónap után le kellett állni vele, mert a májam nem viselte túl jól, így nem tudtam végig szedni az előírt adagot. Sajnos van még egy csomó bőr alatti, zárt mitesszerem és rengeteg pirosas folt az arcomon. Kozmetikushoz leghamarabb októberben mehetek, de addig szeretném valamivel ezt a folyamatot segíteni, hogy ne kelljen egész nyáron mindenhová alapozót viselve járni. Tudna esetleg valaki ajánlani valamit ezeknek a piros foltoknak az eltűntetésére?

2021. máj. 5. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább a hámlasztással lehet ezeket a foltokat eltüntetni.

A kozmetikai hámlasztó kúrák hatásosak szoktak lenni, viszont azt csak ősszel és télen ajánlott, mert fényérzékeny lesz a bőr tőle.

2021. máj. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha használsz fényvédőt és nem vagy kint a napon egész nyáron hámlaszthatsz. Nagyon szépen el tudja halványítani és tűntetni a pattanások az és foltokat. Nézz rá a Skinsmart nevű Youtube csatornára,ott megtalálsz minden ezzel kapcsolatosat: [link]
2021. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!