Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, mennyire zavar titeket...

Fiúk, mennyire zavar titeket a lányokon a stria? Ezek a testméretek normálisak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég töltöttem a 16-ot és még nagyon félek a kapcsolatoktól, mert striáim vannak és nem tudom mennyire undorító a fiúk szerint. Amikor elkezdtek nőni a melleim, akkor jelentek meg, azóta már nagyon sok van, leginkább fehérek, de tapintáskor nyilván érződik. Illetve mióta elkezdtem kicsit edzeni, azóta a fenekemen és a combom felső, külső részén is megjelentek. Mivel kicsit nagy a testsúlyom a magasságomhoz képest, vagyis szeretnék fogyni, viszont félek, hogy így még jobban megjelennének. A válaszokat előre is köszönöm!

16/L 60 kg 160-165 cm körül

m:88 d:65 cs:92



2021. máj. 6. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem zavarnak, szerintem nincs velük különösebben gond, főképp hogy egyébként nekem is vannak, anno hirtelen és nagyon sokat nőttem, akkor is lett egy pár, meg pár éve kondizok, amiatt is lett egy pár, szóval.. :D


Egyébként szerintem nincs gond a súlyoddal/alakoddal, a 160-165 cm-hez jó a 60kg, a bmi kalkulátor szerint is normális a testsúlyod.

2021. máj. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem undorító, teljesen természetes és ne izgulj, mert a fiúknak is ugyanúgy van.
2021. máj. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, egyáltalán nem zavar senkit. Sőt, a férfiaknak is mindig van olyan, ami zavarja őket a saját testükön :D
2021. máj. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szia, teljesen rendben vannak az arányaid. A stria meg... hat az elofordul elobb utobb. Amiatt ne legyenek gatlasaid tenyleg. Ha amugy csinos vagy es kedves, az mar nemigen fog sok vizet zavarni. 😉
2021. máj. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ kik a célpontjaid: a piperkőc selyemfiúkák nyilván sérelmezni fogják, hogy nem kisbaba minőségű a bőröd, az értelmesebb réteget viszont nem az fogja érdekelni hány csík van a fenekeden.


Egyébként a számok alapján teljesen jók az arányaid.

2021. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi az a stria?
2021. máj. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van a vállamon hasamon talán a fenekemen is.. De sosem zavart.. A fogyásért van gondolom
2021. máj. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!