Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestéshez, milyen márkájú...

Hajfestéshez, milyen márkájú festék a legjobb?

Figyelt kérdés
Ha a sötét barna hajam akarom pár árnyalattal világosítani,(otthon)akkor a festék meg fogja fogni első alkalommal ? szemöldökre fel lehete vinni,hogy azonos színe legyen a hajammal ? Milyen márkájú festék a legjobb ?
2010. aug. 23. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a fodraszom hogy csak Palette-t ne hasznaljak mert az nagyon roncsolja a hajat
2010. aug. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Londa! Nekem az bevált...én eredeti sötétbarnából(majdnem fekete) lettem szőke házilag. És nem tette tönkre a hajam. Bár sokkal világosabb festéket vegyél, mint a kívánt hajszín, mert úgyse fogja be elsőre olyanra, mint ami a dobozon van. remélem segítettem:)
2010. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Londa elég rossz minőségű, sőt, a legrosszabb.

Garnierek viszont jók.

2010. aug. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik bolti festék se jó, csakis a professzionális. Viszont ez sem olyan egyszerű, hogy elmész egy fodrászkellékesbe és megveszed... a fodrászok sokszor 2-3 festékből keverik ki a neked megfelelő színt. Szóval legjobb, ha fodrászhoz mész. Én nem vagyok fodrász és nekem sincs időm havont 2 órákat ott ülni, így azt csinálom, hogy 3 havonta járok csak, közben magamnak festem fodrászkellékesnél vásárolt festékkel (Alfaparf, Wella), így nem annyira eltérő a szín a fodrász által festetthez képest.
2010. aug. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!