Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetováláshoz melyik festék...

Tetováláshoz melyik festék típus a legjobb? Hol a legolcsóbb, Budapesten?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 16:59
 1/8 anonim válasza:
Börtönökben olcsón tetoválnak. Baráti alapon.
2010. máj. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az okos válaszod!

Azt hiszem normális kérdést tettem fel!

Nem flegmaságra voltam kiváncsi!

2010. máj. 1. 17:04
 3/8 anonim ***** válasza:

szia:)

az árak nagyjából egyformák mindenütt, de ha beírod google-ba, hogy tetováló festékek, akkor kidob oldalakat, webshopból is tudsz venni:)

egyet viszont tuti nem ajánlok, az pedig a vamekft...innen ne vegyél:)

radicalshop vagy inox-tgi amit ajánlanék, de ink az elsőt:)

van weblapjuk is, szét tudsz nézni, h mennyibe kerülnek a festékek:)

remélem segítettem:)

sok sikert:)

2010. máj. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolonak!

Köszi a választ, a vamekft, miért nem jó?

Amugy már meg néztem én is ezeket, csak nem tudom melyik festék a legjobb, látam hogy 2100-től 3500-ig adják öket!

Csak nem igazán tudom mi a külömbség!

2010. máj. 2. 08:05
 5/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:) én megjártam már a vamekft-vel...azért nem ajánlom, olyan mintha hígitva lennének a festékek, hamar kikopik a szín, legalábbis amivel én dolgoztam az nem volt jó:S

szerintem az lenne a legjobb, ha elmennél a radicalshopba, ott nagyon kedvesek és segítőkészek, én is ott voltam nem is olyan régen...ott mindegyik márka nagyon jó és tuti, hogy jók, mert ott szoktak tartani versenyeket is és azzal dolgoznak a tetoválók:)

egyszer elég elmenned, kikéred a tanácsot, és ha beválik, akkor elég lesz utána weben is rendelned:)

egy tetováló szalon is van a boltnál:)

ha nem találod a neten a címet, vagy elérhetőséget, vagy bármi másban még kérdésed lenne írj nyugodtan:)

remélem segítettem:)

sok sikert:)

20/l

2010. máj. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ja és az árkülönbség a márkától, a kiszereléstől és a festék színeitől függ, tehát h mennyire intenzív...és h te milyen tetoválásokat szeretnél, fekete-fehéreket vagy színeseket leginkább:)

20/l

2010. máj. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi, na ebből már jóval többet meg tudtam :)

Ez nagyon hasznos volt, számomra!

2010. máj. 2. 15:21
 8/8 SzilKa ***** válasza:

Színesből intenze vagy eternal, a többi felejtős. Feketéből Talens indian ink (ezt nehéz beszerezni).

Vame-t tényleg kerüld el messziről, átverős-felejtős.

Radical shop megbízható nagyjából, de én pl. Sebinél vásárolok: sebitattoosupplies - írd be a google-ba, nagyon kedves, igazi jófej segítőkész kereskedő, ért is hozzá, tanácsot is kérhetsz tőle.

2012. jan. 28. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!