Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan táplálkozzak helyesen,...

Hogyan táplálkozzak helyesen, hogy megszűnjön?

Figyelt kérdés

A problémám az lenne, hogy körülbelül december óta elég erősen hullik a hajam, főleg hajmosáskor. Már vettem rá hajszeszt, leálltam a hajlakkal és a hajhabbal, kipróbáltam mindenféle sampont de nem javul.:( Most szereztem be egy bánfi sampont, még nem próbáltam, remélem használ. A kérdésem az lenne, hogy addig is, hogyan és mit egyek h belülről is kapjon elég vitamint a szervezetem?


Előre is köszönöm:)


2010. aug. 23. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég furán hangzik, de élesztőt kell enni magába. Nem túl finom de ha mindennap megeszel egy fél kockát akkor az segíthet.

Mellé pedig érdemes valamilyen vitamint szedni, mint pl a Biovanne.

Gyógyulást!

2010. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. aug. 23. 15:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Először is számold meg, hogy egy nap alatt mennyi hullik ki. Ha 100-nál több, akkor menj el orvoshoz. Az én hajam is hullott tavaly ősszel-télen, engem az orvos először a bőrorvoshoz küldött (téged is oda fog). Ő aztán írt receptet vmilyen hajvízre (mentolos volt, és iszonyatosan csípett utána a fejem :D), 2 hétig kellett panthenolt szednem (ez vény nélkül kapható, valójában egyfajta vitamin) és kéthetente jártam hozzá, mindig folyékony nitrogénnel ecsetelte be a fejem tetejét (olyan érdekesen puffogott :D) A lényeg, hogy szerintem ne otthon próbáld meg kikúrálni, mert aztán úgy jársz mint én (alig maradt hajam :S). Egyébként akár szervi okai is lehetnek a hajhullásnak, amit sem a hajszesz, se semmi más nem fog megoldani...
2010. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

:( igen, sajnos én is ettől félek, hogy belül kellene keresni a bajt. Bár anyukámnak is hullik, amióta az eszemet tudom, viszont nem értem, ha öröklődő akkor nálam mért csak most jelentkezik?:( Azért még próbálkozok egy darabig, hátha javul, aztán elmegyek vérvételre...:/

köszönöm a válaszodat:)

2010. aug. 23. 15:59
 5/7 anonim ***** válasza:
15:54 vagyok-igazán nem kell félned az orvostól, én is meg voltam ijedve, de aztán mégiscsak kilábaltam belőle :) Ha meg anyukádtól öröklődött valami, akkor sem lehet túlságosan komoly, hiszen az anyukádnál már kiderült volna nem? :) Egyébként hajhullást okozhat hormonprobléma, góc a foggyökéren, vagy éppen az is lehet, hogy most vagy abban az időszakban, amikor cserélődik a hajad. Szerintem minél hamarabb menj bőrorvoshoz, ő tudni fogja, mit adjon rá :)
2010. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igen, igazad lehet:)jajj köszönöm, sokkal jobb h így megnyugtatott valaki:D de azért egy vérvételre vagy bőrgyógyászhoz mindenképpen elmegyek, aztán bízok a legjobbakban...

köszi még egyszer:)

2010. aug. 23. 21:10
 7/7 A kérdező kommentje:
jöhetnek még válaszok:)
2010. aug. 23. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!