Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajú csajokra buknak a...

Milyen hajú csajokra buknak a pasik? Mármint a többség.

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a magam nevében tudok nyilatkozni. Nekem a hosszú, félhosszú, barna, göndör hajú lányok tetszenek a legjobban.
2010. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
szerintem a legtöbb pasinak a hosszú egyenes jön be. nekem is, lehetőleg barna legyen, hosszú, egyenes és szép :)
2010. aug. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Mozdonyszőke
2010. aug. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

19:31-essel egyetértek, bár lehet bármilyen szín

18/f

2010. aug. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
várom a válaszokat még... én mozdonyszőke vok :D
2010. aug. 23. 19:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Stílustól, egyéntől függ. A diszkós, divatot kedvelő srácoknak biztos a trendi viseletek jönnek be pl. a sima hosszú haj helyett, amit viszont a rockerféle srácok jobban díjaznak.

Nekem derékig érő, egyenes, barna hajam van (általában kibontva), ezzel senkinek nem volt gondja (ízléstől függetlenül). Egyszer egy nagyon black metalos srác nyérvogott, hogy miért nem festem be feketére :D (én goth vagyok, de megvagyok a barna hajammal, nem teszem tönkre festékkel), meg többen összekötve nem annyira szerették, más panasz nem érkezett :D

De ismerek olyan srácot, akinek meg a göndör a mániája. :)

A hosszú hajat általában jobban szeretik a rövidnél, bár ez alól is akad kivétel.

2010. aug. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hullámos, félhosszú, ápolt. Tök mindegy, milyen színben, ha az jól megy a lány arcához. Pl. egy tejfehér bőrű, világoskék szemű lány ne legyen fekete hajú, mert az nagyon ijesztő, ilyen sátánistás feeling.
2010. aug. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!