Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetetk elmehetek nyugodt...

Szerintetetk elmehetek nyugodtan a kozmetikushoz, hogy tuntesse el az arcomrol az osszes pattanast es mitesszert? Marmint nem maradnak hegek, vagy nyomok utanuk? Begyogyulnak egyaltalan?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 14:49
 1/3 anonim válasza:

Nekem semmit nem ért a kozmetikus nyomkodása...14 éves vagyok és csak roncsolja a bőröm ami még elég vékony..:(

Nekem inkább rontott a helyzeten.De hát mindenkinek más a bőre nemigaz!?...és utána viszonylag sokáig megmarad a helye ezért célszerű hétvégén elmenni pl:pénteken.

2011. szept. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

a kozmetikai kezelések nagyon jót tesznek a bőrnek hidd el,ugyanis magától nem fognak eltűnni a miteszerek pattanások.DE egyszeri kezelés nem elég ! NAgyon fontos hogy jó kozmetikushoz menj aki higiénikusan dolgozik és vannak olyan műszerei (vio,biotron lámpa, ultrahang..)ami segíti a bőr regenerálódását,.

Érdemes közvetlenül menzesz után menni mert iylenkor jobban regenerálódik a bőr ellenben a menstruáció alatt amikor még a fájdalom köszöb is alacsonyabb.Én pont most voltam de ocsmány az arcom mert szinte az össze pórusom ki lett nyomkodva,és iylenkor kell 1-3 nap hogy a sebek gyógyuljanak,tehát érdemes olyankor menni amikor pl nem mész pár napig suliba.Mondjuk péntek délután.Tehát olyanra ne számíts hogy egyből bababőrrel fogsz kijönni a szalonból! Havonta érdemes kezeltetni a bőrt!

2011. szept. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a segitseget, nagyon sokat segitettetek. Nagyon halas vagyok nektek.
2011. szept. 7. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!