Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullásra? (Lent kifejtem)

Hajhullásra? (Lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A hajam teljesen egészséges, de vérszegénység miatt hullik valószínűleg. Külsőleg mit alkalmazhatnék, ami segíthet? Például koffeines vagy csalán sampon beválhat?


Szóval valaki tud ajánlani valami olyan külsőleg alkalmazható szert, ami segíthet ilyen jellegű hulláson is?


Sajnos vérvételre most egy darabig még nem mehetek, így nem merek szedni semmit rá belsőleg.



2021. máj. 13. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Kívülről soha nem segít semmi, mert nem ott van a baj.


Vas, A+E vitamin, D vitamin.

2021. máj. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy főleg belsőleg kell rá valami, de a vérkeringést belehet indítani kívülről is picit és akkor javulhat az állapota, persze nem 100%, de addig is szeretnék valamit tenni, míg nem jutok el vérvételre.
2021. máj. 13. 23:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

Csalán gyökér alkoholos tinkturát!

Nagyon hasznos, sok sikert! 😉

2021. máj. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia, ez pontosan mit takar?
2021. máj. 14. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Egy bio boltban kérsz vagy ha nincs keresel a neten olyan terméket ami csalán gyökérből van.

Léteznek ilyen alkoholos oldatok amik csalán győkérből készülnek.

Hajmosás után bedörzsölöd a fejbőrödbe.

Sok sikert 😉

2021. máj. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!