Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajvégápoló a jobb?

Melyik hajvégápoló a jobb?

Figyelt kérdés

[link]

egyébként ez nem csak festett hajra jó, hanem arra is, ugye?


vagy


gliss kur ?


2010. aug. 23. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:

juj ez nagyon rossz, semmit nem ér, ráadásul szilikonos, ami nem tesz jót a hajadnak.

Inkább fektess be egy igazán jó minőségűbe. Én pl R&B hajvégápolót használok a LUSH-tól. 3300Ft. Nekem a szilikonostól nagyon zsíros lett a hajam.

2010. aug. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én avon-osat használok...nem túl drága 1000ft körül van , nagyon jó:)csak az a baj hogy kicsi és hamar elfogy
2010. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:S:S

és a gliss kur sem jó?

2010. aug. 24. 00:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Én próbáltam ezt amin a link van meg az avonosat is meg a gliss kurosat is :) A legjobb mind közül a giss kuros volt. Ez nem folyékony és szilikonos inkább krém állaga van. Én nagyon szeretem. Legközelebb is ilyet veszek az tuti. :)
2010. aug. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.:)
2010. aug. 24. 13:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Profi fodrásztól tudom hogy a Gliss kur a legjobb :) Azóta azt használom! Csak ne fújj belőle túl sokat a hajadra mert az többet árt mint segít. Én az Avon-tól szoktam rendelni a Planet Spa-s hajpakolást, azt mondják nagyon jó, minden 3x hajmosásnál használom, a végére sokat veszek és a fejbőrömbe is dörzsölöm. Sokat segít!
2011. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!