Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fogkrém nem tűnteti el a...

A fogkrém nem tűnteti el a pattanásokat, hanem többet csinál?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hatásos a pattanásokkal szemben, de amikor pár óra múlva lemostam - lehet hogy csak beképzelem -, de mintha több lenne :(

2021. máj. 15. 00:46
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Lehet... Használj mást. Milyen a bőröd? Mennyire súlyos? Fiú/lány?
2021. máj. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mit ajánlanál? Van ilyen tapasztalatod? Elég sok van a fenekemen és a lábamon.. Transzgender nő vagyok
2021. máj. 15. 02:12
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Ne fogkrémet kenegess, hanem megfelelő bőrápolókat, szérumokat. Okosszépség insta oldalán olvass
2021. máj. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Teafaolaj leszárítja. De egyébként ja, egy jó rutint kell felépítened, ha a pattanások rendszeresen eljönnek.

[link]

2021. máj. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a második válaszolóval. A bőrápolás egy komplex problémakör, tanulj, ne használj kérlek fogkrémet meg más ilyen hülyeséget, mert ártalmas a bőrnek. Addig is jó kezdés lehet, ha lecseréled a tusfürdőt és a testápolót olyanra, amiben nincs semmi irritatív összetevő (szulfát, alkohol, parfüm, illóolajok).

Tusfürdőnek használhatod a CeraVe valamelyik tisztítóját, vagy Babylove Waschbalsam, vagy a Jessa sensitive illatmentes intim lemosót is (én a Jessával fürdök, mert nagyon szép az összetevőlistája, és mivel eredetileg intim lemosó, ezért savas a pH-ja, szóval nem szárítja bőröm).

Testápolónak jó ötlet lenne a CeraVe SA krém, ebben szalicilsav van, ami egy nagyon hatékony összetevő pattanások ellen.

2021. máj. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
63%

1. Akitől hallottad hogy fogkrémet kenj magadra azt engedd el

2. Esetleg ha kapsz hormonkezelést akkor attól simán lehetsz pattanásos

3. Ha a 2. igaz akkor konzultálj az orvosoddal

4. Ne légy hiszékeny az internetes hülyeségekkel kapcsolatban

2021. máj. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!