Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen borotvát tudtok ajánlan...

Milyen borotvát tudtok ajánlani? Már többfélét próbáltam eddig.

Figyelt kérdés

Eddig 4 borotvát próbáltam ki, egyik sem igazán vált be. Az arcomon szeretném a szőrt a lehető legjobban borotválni. Az eddigi borotvák, amiket kipróbáltam: 2 db. Philips AquaTouch, egy Philips OneBlade és eldobható Gillette borotva. Az egyik AquaTouch fiatalabb koromban még jó volt borotválkozni, mert akkor még nem volt ennyi szőrzetem. A másik AquaTouch-ot ajándékba kaptam és 30 ezer forintos, meglepődtem, hogy milyen rosszul vág. A OneBlade sem viszi le teljesen csupaszra az arcomon a szőrt. Úgy vettem észre, az inkább test borotválásra tökéletes. Eddig az eldobható Gillette vitte le a legjobban a szőrt, de ez sem teljesen. Viszont ezután mindig vérzik az arcom több helyen is. Szoktam használni borotvahabot is. Általában mindig hajmosás után borotválkozom, hogy nedvesebb legyen az arcom. Mindig a szőr növekedésével ellentétes irányba vágom a szőrt, ha párhuzamosan csinálnám, egyáltalán nem vágnak a borotvák a szőrből. 1-3 mm-es szőrről van szó, sűrű és gyorsan nő. Meghagyni nem szeretném, mert visszajelzések alapján nekem nem áll jól a szőr. Egy pár embernél láttam, hogy milyen simára képes levágni a szőrt és alig látszik.

Tudnátok ajánlani olyan borotvákat, amik a legjobbnak számítanak? Legalábbis ezeknél a borotváknál mindenképp jobb legyen.



2021. máj. 17. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Én csak az eldobható 3 pengés Gillettet szoktam használni, nekem speciel bevált. 🤷‍♂️
2021. máj. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
92%
Még egy szavazat a Gillette borotvákra.
2021. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szokott vérezni? Illetve szőr növekedésével ellentétes irányba vágja mindenki?
2021. máj. 17. 16:52
 4/4 anonim válasza:
100%
Attól függ,én testrészenként már kitapasztaltam mi tesz jót a bőrömnek.Lábon például ellentétesen.
2021. máj. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!