Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kenhetek hajmosás előtt...

Kenhetek hajmosás előtt hajpakolást a hajamra?

Figyelt kérdés

A hajmosási rutinom abból áll, hogy sampon - hajpakolás - balzsam.

De szeretnék használni még egy hajpakolást, viszont a kettő egyben felesleges szerintem egyszerre, ezért gondolkodtam abban, hogy hajmosás előtt fél órával száraz hajamra teszek az egyik pakolásból. Ennek így van értelme, vagy teljesen hatástalan és felesleges?



2021. máj. 18. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a pakolás kifejezettem száraz hajra kell feltenni akkor nem hülyeség , de egyébként nedves hajra van kitalálva , hogy jobban kifejtse a hatását . A balzsam és pakolás más nyugodtan balzsam után felkenheted a maszkot .
2021. máj. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A pakolás típusától függ, van olyan, amit száraz hajra kell felvinni és kb 20 percig fennhagyni, majd hajmosáskor leöblíteni. Én személy szerint nagyon kedvelem a Lush hajpakolásokat (pl. Jasmine and Henna), de sok más márkának van még hasonlóan működő terméke! :)
2021. jún. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!