Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan érdemes összetenni,...

Hogyan érdemes összetenni, egy bőrápolási rutint?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondoltam, amivel nem kenek hatszázféle dolgot az arcomra, de mégis használ.

Kombinált bőröm van, durván tág porusokkal, sok pattanással, és még több miteszerrel.

Elég régóta küzdök vele, de semmi se történt.

Jelenleg csak egy szimpla micellás arclemosót használok, és niaciamidot (revoxosat). Ezt már úgy másfélhete minden nap. Este használom a niát, nem tudom, hogy amúgy lehet e napi kétszer.

E mellé mit kéne még vennem, amik mennek a niához, és a fent említett dolgokat kezelik?

Olvastam a BHA-t, meg a hialuront. Ezeket is lehet napi rendszerességgel használni? Illetve számít, hogy mit használok reggel, és mit este?

Pluszba milyen fényvédőt ajánlanátok, amik nektek jól beváltak?


Köszi, ha tudsz esetleg segíteni. :) Tudom, tudom google a barátom, de tapasztalatoknak jobban örülnék.

22l



2021. máj. 18. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Skinsmart.hu
2021. máj. 19. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom skinsmart oldalt van youtube csatornája is és facebookon a tudatos bőrápolók klubjat.
2021. máj. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!