Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyenkor mit kell csinálni?...

Ilyenkor mit kell csinálni? Leborotváljam?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok, kopaszodok. Arra gondoltam, hogy teljesen kopaszra kell leborotválni a fejem. Csak az a baj, hogy sok anyajegy van a fejemen és ha le lesz borotválva, akkor látszani fog.

2021. máj. 23. 07:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen,mennyire sok az anyajegy? Szerintem vállalnak rá anyajegy leszedést.
2021. máj. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Legalább 3 biztos van. A többiről nem tudok.
2021. máj. 23. 08:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
3 az közel se sok. És amúgy is sok kopasz embernek vannak anyajegyei a fején amit alig lehet észrevenni
2021. máj. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az enyémek nagyok, abból 2 kidomborodik, ráadásul az a kettő a jobb fül környékén van.
2021. máj. 23. 09:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged zavar akkor vagy hagyjsd úvy ahogy most van vagy csak 1mm re vágd le vagypedig borotváld le és orvoshoz menj el hogy szedjék le de az mégrondább lessz utána
2021. máj. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy milyen állapotban van a kopaszodásod fázisa? Lehet úgy is jól nézne ki,ha mindenhol ikyen 3-4 milisre lenne lenyírva.
2021. máj. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!