Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lila vagy kék hajat választaná...

Lila vagy kék hajat választanátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kis színt dobni az életembe így gondoltam újra befestetem a hajam most kivételesen 1 színűre.

És mindenképp fodrászhoz fogok menni.

Kék és lila között dobálózok.

Régen és mai napig a lila a kedvenc színem talán és sok ízlésem is passzol mint a kedvenc virágom az ibolya, levendula, orgona és a lila meg alapból olyan nyugtató szín ha ránézünk.

Viszont a kékkel csak annyi van, hogy régebben voltam kék és tetszett és mások szerint is jól mutattam benne csak hát valahogy beleégett a hajamba és sokáig volt benne ami elrettentett kicsit tőle de alapjáraton imádtam magamon a színt viszont nincs semmi ami összekapcsolni ezzel a színnel.

Lilát viszont nem tudom elképzelni magamon, másokon se láttam annyira sok lila hajat, rokonomnak volt régen lilás beütésű barnája de én konkrétan ilyen vivid, élénk színt szeretnék majd.

Más szín nem jön be most és e kettő közül kéne döntenem.

Felnőtt vagyok amúgy de sokáig szeretnék színes hajat hordani és 1 féle színt viselni sokáig hogy legyen 1 imidzsem.

Ti mi alapján döntenétek ha ez a 2 szín közül kéne választanotok?

Ha lila mellett döntenék akkor ilyesmire gondoltam:

[link]

[link]

Ha kék akkor meg ilyenre:

[link]

[link]



2021. máj. 23. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
A kék szerintem szebb, de sokkal hamarabb kikopik, ez az egy hátránya van. Az én hajam amúgy most épp ilyesmi (csak hosszú és egyenes), de elég macerás, egy színnel valszeg jobban járnál :D [link]
2021. máj. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1.Tényleg?

Én azt hittem meg sokan mondták hogy a kék popnt olyan ami nagyon bekopja a hajat azaz sokáig marad meg vagy nem? :D

2021. máj. 24. 16:54
 3/10 anonim ***** válasza:

Az intenzív kék az én tapasztalataim szerint nagyon hamar kikopik, utána nagyon hamar zöldes fakó marad, pedig több féle festékkel próbálkoztam már. Piszok nehéz kiszedni ezt a zöldes nyavalyát, szóval ebből a szempontból igazad van, de maga az intenzív erős kék nem marad meg.

Én szeretem ha több színű a hajam, de magam festem szóval macera tud lenni, ha úgy gondolod nem éri meg akkor kezdd szerintem a lilával és ha utána váltanál könnyebb lesz liláról kékre átmenni, mint fordítva.

2021. máj. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3.értem köszii:)

amúgy tényleg szé.pen mutat a több színű haj de rajtam kényelmetlen meg zavar valahogy. Jobb és kényelmesebb nekem ha 1 adott szín :)

talán most a lila vonz jobban mert eddig volt kékem lila hajam még nem de nem lehet olyan vészes. ilyen ibolya lila már ha van ilyen ez a sötétebb de mégis intenzív lila szín.

2021. máj. 24. 18:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha úgyis fodrászhoz mész ő meg fogja tudni mondani, hogy a neked tetsző lila melyik árnyalata mutatna rajtad a legjobban, hideg vagy melegebb tónusú legyen stb :) Szép lesz ez, ha meg megunod úgyis válthatsz, mégse tetoválás vagy hasonlóan maradandó dolog :)
2021. máj. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyiket se.
2021. máj. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Kötelező bohóc idiótának lenni?
2021. máj. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
7 Nem kötelező, de szerencsére választható :) Még jó, hogy nem te döntöd el, hogy ki az idióta bohóc.
2021. máj. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Maradok a tarkopasznál.
2021. máj. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ha nagyon nem tudnék dönteni, akkor a gardróbomhoz igazítanám. Ugyanis szerintem az is elég fontos, hogy a ruháid viszonylag passzoljanak a hajadhoz. Persze tudsz új ruhákat venni meg minden, de nem hiszem, hogy egy teljes gardróbcserét mindenki megengedhet magának.
2021. jún. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!