Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek gáz fiúként...

Szerintetek gáz fiúként daueroltatni?

Figyelt kérdés
Ki szeretném próbálni a göndör hajat. Illetve még az a kérdésem, hogy vannak különböző méretek a göndörítésnél?

2021. máj. 29. 19:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Nem gáz, legfeljebb néhány idióta fög hözöngeni.

Azt meg a fodrász meg tudna oldalni, hogy mennyire legyen göndör, egyrészt a csavarók vastagsága, másrészt a használt szer tipusa számít.

2021. máj. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%
Igen.
2021. máj. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem gáz, főleg, hogy a fiúk haja is lehet göndör. De a környezeted ki fogja szúrni, az biztos, és a kevésbé értelmesebbek, ha akarnak, úgyis beszólnak. Amúgy meg lehet, klisé, de minden csoda 3 napig tart.
2021. máj. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem gáz. Aki be akar szólni az amúgy is találna rá okot. Amúgy meg nem hiszem hogy bárki különösebben ügyet csinálna belőle.
2021. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%

Ja, igen, látom a GYK-s logika megint játszik:

- nem egyezik a kérdező óhajával 0%

- bólogatva igent mondás 100%


Miért is nem lepődöm meg ezen?! 🙄🤔😒

2021. máj. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
A dauer nagyon szabályos loknikat csinál, amiről távolról üvölt, hogy nem természetes. Szubjektív véleményem szerint ez a kinézet kevésbé férfias. (Igen, nőként így látom, de nem én vagyok az a típus, aki ezért kicsúfolna, de ez a véleményem...) Én inkább azt javasolnám, ha szeretnéd kipróbálni milyen a hullámos/göndör haj, akkor készítsd el otthon, úgy természetesebb hatást lehet elérni, bár kevésbé tartós és szabályos. Egy időben én is szárítottam be hullámosra a hajam. Ha alapból nem tök egyesen a hajad, akkor könnyen begöndöríthető otthon is. Van többfajta hajgöndörítő hab/spray, ezt rakd rá, és esetleg használj hajcsavarót, vagy tekerd fel észkára. Esetleg estére fond be. Nagyon sok praktika létezik erre, különböző módszerrel különböző végeredményt lehet elérni. Ha érdekel, guglizz rá.
2021. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Láttam már fiún dauerolt hajat és nagyon csúnya volt de nem azért mert nem állt neki jól, hanem mert borzasztóan károsodott volt a haja. A dauerrel legalább annyira kell vigyázni mint a szőkítővel. Én ezt csakis fodrásszal merném megcsináltatni és ápolni, gondozni kell, nem lesz elég a hétköznapi sampon és viszlát folyamat mert úgy fog kinézni mint a szénakazal. Ja és a lenövéssel is számolj, nem tudom milyen gyorsan nő a hajad de ha erős a dauer akkor az nem fogja kirúgni magát, hanem csak lenő.
2021. máj. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

Mennyi értelmetlen dolgot írnak itt egyesek.

Egy JÒ fodrász által készített dauer kifejezetten temészetes hatású, nem teszi tönkre a hajat és nem fog úgy kinézni, mint egy szénakazal - ezek az otthon készített "én is meg tudom csinálni" dauerokra jellemzö csak.

2021. máj. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 jpeter1 ***** válasza:
77%
Régebben a combközépig érő hajamat én is bedaueroltattam. A fodrász több óráig csinálta,rengeteg dauervíz kellett hozzá. Mivel nagyon dús a hajam és nyár volt iszonyatosan meleg volt. Sokaknak tetszett,de kaptam beszólásokat. Az akkori párom nagyon odavolt érte.
2021. máj. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Borzalmasan gáz szerintem. Egy férfi maximum annyit foglalkozzon a hajával, hogy minden másnap leborotválja, és kész.
2021. máj. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!