Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen lila frizurát ajánlotok?

Milyen lila frizurát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék újítani a frizurámon és ha nem is a stílust most csak a színt újítanám.

Eddig több színen is gondolkodtam de most maradok a lilánál mert régóta ez a kedvenc színem is.

A frizura amúgy sima egyenes lenne, kb.váll alatt lenne picivel és frufru is van.

Fodrászhoz megyek majd és ehhez kéne ilyen sablon kép.

Már voltam több színű de lila még sosem, még szőke is voltam.

Szemüveges vagyok, sokféle ruhát hordok de általában sima rövidujjú pólót meg farmert..

Nagyon kitűnni nem szeretnék a tömegből, nem is szeretném ha rám irányulna a figyelem se ezért nem szeretnék nagyon intenzív lilát de olyan lilát se ami már fekete. Tehát a kettő között valahogy de szeretém ha hasonlítana az ibolya színre. Vagy bármi lilát ami szerintetek jól nézne ki.

Ja és szeretném ha egy színű lenne azaz nem kevert, nem ilyen melír csíkos vagy fele ilyen vagy olyan hanem csak 1 féle lila.:)

Képeket küldjetek ha lehet az adott firzuráról.

(A "szerintem a kopasz a legjobb" emberke válasza nem érdekel és kérem az ilyen megjegyzéseket is mellőzzétek, előre is megértését kérem :D)



2021. máj. 31. 22:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha csak a fény felé szeretnéd, hogy lilás legyen akkor padlizsán lila.

Ha igazi szép sötét lilát akkor Garnier mély lila.

Naturia fekete áfonya és a syoss violet is gyönyörű árnyalatok, de ezek szerintem már neked túl sötétek lesznek.

2021. máj. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Esetleg a palette intenzív Ibolya lesz még a te színed.

Lila, de nem túl sötét és nem is valami extrém

2021. máj. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

KöszönöM!:D

én amúgy valami ilyen lilára gondoltam még

[link]

bár a képen túlszép hogy igaz legyen

2021. máj. 31. 23:19
 4/12 A kérdező kommentje:

amiket küldtél azok is jók bár nekem kissé vöröses barnásak.

:)

[link]

bár ez lenne talán a tökéletes. csak ilyesmi lilát más képekekn nem láttam :(

2021. máj. 31. 23:22
 5/12 A kérdező kommentje:

[link]

vagy még ez a lila.

2021. máj. 31. 23:25
 6/12 A kérdező kommentje:
2021. máj. 31. 23:27
 7/12 anonim ***** válasza:
2021. jún. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7.írtam hogy nem változtatnék a stílusomon a szín viszont nem rossz :D..
2021. jún. 1. 09:44
 9/12 Metionin ***** válasza:

Ezek a festékek nem lesznek lilák, csak fényben van lila beütésük.

A Manic panic az igen, de ajánlom még az Alfaparf revolution-tól a lilát vagy egy próbát érdemes tenni valamelyik Schwarzkopf live színezővel is. Ha már lila a hajad, akkor frissítésre az egész hajra a Crazy color lilái is tök jók de ezek önmagukban elsőre nem adnak szép eredményt.

2021. jún. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9.sejtettem de én a lila színre gondoltam hogy olyan lenne jo :D

amit fodrász csak kitud keverni valahogy nem?

2021. jún. 1. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!