Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen fényvédőt ajánlotok arcra?

Milyen fényvédőt ajánlotok arcra?

Figyelt kérdés

Zsíros-kombinált a bőröm, szeretnék rá egy fényvédőt, ami nem hagy maga után sokáig zsíros érzetet.


21/L



2021. jún. 1. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Photoderm AKN MAT krém, SPF30-as, vagy Photoderm NUDE Touch, SPF50+-os. Mindkettő zsíros bőrre ajánlott, nekem bevált, én az SPF30-asat használom. 20/F
2021. jún. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Canmake mermaid skin gel UV (ebayről szoktam rendelni, múltkor Japánból 8 nap alatt ideért, de ugye nemsokára minden EU-n kívülről jövő csomagra 27%-os áfát fognak rakni), Eucerin sun oil control 50 spf (alkoholos), Garnier ambre solaire sensitive UV face fluid (rossmann, müller, alkoholos), yadah oh my sun protection tone up base spf 50
2021. jún. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Narüko am+pm fluid spf 50, vagy a Canmake Mermaid Skin Gel.

Alkoholosat semmiképp, meg Garniert se.

2021. jún. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Sok fenyvedoben megtalalhato az alkohol, nehanynal szukseges a formulazas miatt, de ha a kerdezo nem erzekeny az alkoholra, akkor nem kell demonizalni feltetlen, esetleg fenyvedo ele egy konnyed hidratalo elfer, hogy kevesbe bantsa a barriert.

Kifejezetten nem szivlelem a Garniert, de az egy jol osszerakott termek szerintem, annyi, hogy nalam kicsit erzodik az alkohol, de en mar hasznalom egy jo ideje, es nem bantotta meg a boromet. Fontos, hogy este vastagon kend a neked tetszo hidratalot, es neha vigyel bele hidratalo vagy nyugtato szerumokat, ekkor szinte biztos, hogy nem fog bantani, DE lehetnek olyan esetek, hogy megis (pl. rosacea eseten).

Ami meg eszembe jutott, hogy jo kis termek, az az LRP Anthelios mattito fenyvedo, de az LRP shaka fluid sem rossz, ez alkoholos, de konnyedebb az allaga miatt.

2021. jún. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Illetve, ha erzekeny a szemkornyek, akkor erdemes octocrylyene menteset valasztani.
2021. jún. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Nekem drogériások még sima hidratálóból sem váltak be, soktól kipattogok. LRP szintén nem vált be, most a biodermaval szemezgetek

2021. jún. 2. 11:35
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Én a CeraVe nappali arckrémjét használom, az fényvédős, és nem pattogok tőle, na meg nem irritálja a(z amúgy elég érzékeny) bőrömet.
2021. jún. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sundance kids 50 hoch sensitiv . Dm-ben lehet kapni 2000 alatt van azt hiszem. Szépek az összetevői, se alkohol, se parfüm. Nekem a kombinált- zsíros bőrömre bevált, nem nehezítette el és nem hagy fehér réteget. Nekem nem okozott miteszereket/pattanásokat. Arra viszont nagyon figyelj, hogy van 30 faktoros társa is,amiben viszont van alkohol. Én egyszer benéztem :D
2021. jún. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!