Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hidratálókrémet használ...

Milyen hidratálókrémet használtok?

Figyelt kérdés
A bőröm inkább zsírosabb és tág pórusú, gyakorlatilag pillanatok alatt fénylik már arcmosás után is és a sminkem is elég hamar javításra szorul. Mitesszereim vannak, de nagyobb bőrhibáim, pattanásaim stb. nem igazán. Többféle hidratálókrémet is használtam már, több márkától pl. garnier, neutrogena, nivea, clinique, mixa, loreal stb., tényleg többfélét és igazából egyikkel sem voltam teljesen elégedett. Sok krémnél például azt éreztem, hogy nem is szívja be rendesen a bőröm, csak egy ilyen fura réteget képez rajta, mint valami maszk. Míg voltak olyan krémek, amiket túl nehéznek éreztem és ilyen zsíros, ragacsos érzetük volt. Szóval folyamatosan próbálkozom, mert szeretnék végre egy olyan hidratálót, ami végre jó lenne és a sminkem alá is passzolna. Sok pénzt nem tudok rá költeni, szóval a luxus márkák termékei nem jöhetnek szóba, inkább drogériás és gyógyszertári termékeket keresek. Kíváncsi vagyok ti mit használtok.
2021. jún. 3. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha felmesz kremmania.hu-ra jobb esetben tobb szaz velemenyt olvashatsz egy-egy termekrol. Persze ettol fuggetlenul neked nem biztos hogy bevalik, de jobb támpont, mint itt egy szemely velemenyere alapozni.

En Paula’S Choice-t hasznalok, de ez dragabb mint a drogerias. Ilcsis hidrataloval is probalkoztam mar, az sem volt rossz, rendelni kell netről.

2021. jún. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én most egy sima dm-es sajátmárkás kamillás arckrémet használok, eddig bevált.
2021. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Nivea-nál jobb hidratáló krém nincs , nekem az vált be. Mondjuk nekem kombinált a bőröm
2021. jún. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Image termékek, semmi más nem vált be hosszútávon.


A drogériásak meg egyenesen ártottak.

2021. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Én la roche posay márkájút.
2021. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pompom márkájú hidrataló krémeket használok.Nekem beváltak ,dm be lehet beszerezni és 3000 ft körül van az ára.
2021. jún. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!