Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnám ilyenre csinálni...

Hogy tudnám ilyenre csinálni a hajam?

Figyelt kérdés

Ilyen hosszúságú körülbelül, de hajhabbal, waxszal olyan mintha zsíros lenne és nem is sikerül ilyenre.


[link]


2010. aug. 24. 22:53
 1/3 Esme.avantgarde ***** válasza:
Matt hajzselé. Got2b ből a szörfös zselé.
2010. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

van akinek eleve így áll. szerintem pierrenek is(a képeden lévő srác). de beszárítani próbáltad vagy csak szárazon próbáltad befésülni? mert ezt csak beszárítani tudod, ha alapból nem ilyen...

meg biztos, hogy jó minőségű hajhabot használsz? csak mert én hiába rakokrá egy csomót, nekem nem tűnik zsírosnak :O persze a wax más kérdés, de abból csak nagyon kicsit szabad, ha nem akarsz iylen hatást.


17/L

2010. aug. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kicsit hajhabbal fésüld át a hajad.. akkor nem kelt zsíros hatást csak fényessé teszi.. és hajvasalóval próbálkozz a képen látható irányokba..úgy h az ujjaiddal veszed fel a hajad.. és úgy vasalod át.. így meglesznek a tincsek közt azok a távolságok amik a képen vannak
2010. aug. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!