Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrásznál festettem a hajam...

Fodrásznál festettem a hajam feketére, de nem egészen olyan lett, mint akartam. Ilyenre meg lehet csinálni?

Figyelt kérdés

[link]

ez mitől olyan amilyen? az enyém valahogy olyan élettelen


2010. júl. 29. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
ebből a képből majdhogynem semmisem látszik
2010. júl. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
talán mert nem egészséges a hajad? Agyonfestett?
2010. júl. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A képen lévő haj azért ilyen,mert jó a fény beállítás,és jó az utómunka is...

Ha neked száraz,töredezett a hajad,akkor használj balzsamot,és hanyagold a hajvasalót..

2010. júl. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem vasalom, nem szárítom, először festettem, nem száraz, inkább zsíros a hajam, használok hajbalzsamot

a színnel van a gond

2010. júl. 29. 13:03
 5/7 A kérdező kommentje:
ja és nem is töredezett
2010. júl. 29. 13:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Festett hajra való sampon+balzsam (Syoss vagy Elséve), hajpakolás, utána pedig hajspray (Elséve tükörfény vagy az az 5 problémás izé :D - nekem mindkettő bevált).

Igen, sokat kell rá költeni, de a szépségnek tényleges ára van... (Én is festem a hajamat, feketére, immáron 4 éve.)

Ha ennyi dologra nincs pénzed, akkor csak valamelyik hajspray-re áldozz be. Megéri, kb. 800 FT, és egy hónapig elég. :)

2010. júl. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi, kipróbálom
2010. júl. 29. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!