Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki tud olyan hajfestéket...

Pinkipay kérdése:

Valaki tud olyan hajfestéket ajánlani ami mem teszi tönkre a hajam?

Figyelt kérdés

Göndör, sötétbarna hajam van és szeretném be festeni valami szép színre pl.: kék, lila...stb.

Szőkíteni nem szeretnék mert tudom hogy azzal tönkre teszem, épp ézért javaslatokat várok vagy okot arra, hogy miért ne próbáljam ki.



2021. jún. 5. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezekhez a színekhet szőkíteni kell...
2021. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a divatszínekhez mindenképp szőkíteni kell a hajad, mivel a sötét hajon nem látszik a kívánt eredmény. Ha színes hajat akarsz inkább menj fodrászhoz, otthon nagyon csúnyán el lehet rontani, ha nincs tapasztalatod.
2021. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez csak szőkítéssel megy, mert a pigmenteket ki kell szedni a hajból, hogy a színes festék látható legyen.
2021. jún. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hello én nem értek hozzá

[link]

2021. júl. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

*4.vagyok megin (még mindig nem értek hozzá)

[link]


[link]

2021. júl. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!