Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodraszkellekes szőkítők?

Fodraszkellekes szőkítők?

Figyelt kérdés

Melyik jó minőségi szokito ami nem fogja annyira szét roncsolni a hajam mint pl egy kallosos🙁

Most van benne közép barnatol, vörös, szoke szín a hajamba. Világos barnát szeretnek

Nem kerek olyan kommenteket hogy “inkább menj el fodrászhoz” koszi🙂



2021. jún. 6. 22:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Schwarzkopf BlondMe szőkítőpor, hozzávaló 6-os oxival. Ebből nem lehet kapni kisebb kiszerelést és nem a legolcsóbb, bár ha a mennyiséget nézed akkor nem annyira durva. Teljesen más az állaga mint a Kallosnak, ez krémesebb és sokkal könnyebb eldolgozni a hajon. Én festett fekete hajam szőkítettem ezzel, egy alkalom alatt leszívta 7-es 8-as színmélységre és sokkal kíméletesebb is mint a Kallos amitől régen leégett a hajam.
2021. jún. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szepen!

Esetleg tudnal küldeni egy linket hogy te milyet vettél mert elég sok felet dobott ki

2021. jún. 6. 23:10
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Egészen pontosan ezek vannak nekem és tőlük vettem mert itt találtam a legjobb áron.


Szőkítőpor:

[link]


Oxi:

[link]

2021. jún. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Nagyon megviselte a hajad? Mert az enyém már februárba átesett 1 szokitesen

Én is fekete voltam

2021. jún. 6. 23:30
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
3x csináltam és nem azt mondom, hogy full egészséges, mert nyilván te is tudod hogy lehetetlen, de egész jó állapotban van. Én sosem vártam ki az előírt hatóidőt, volt hogy 15 perc után lemostam. Inkább kisebb lépésekben haladtam.
2021. jún. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
* 2db szőkitesen
2021. jún. 6. 23:37
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Most milyen színmélységű a hajad? Illetve milyen a legsötétebb szín a hajadban?
2021. jún. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezeket a termékeket használja a fodrászom. Egyáltalán nem viselte meg a hajam, jó állapotban van, de nyilván érdemes rendesen ápolni festés után is.
2021. jún. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A legsötétebb szín barnás vöröses
2021. jún. 7. 11:12
 10/16 anonim ***** válasza:

Ezek közül melyiket mondanád?

[link]

2021. jún. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!