Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Keratosis pilaris bőrt valakin...

Keratosis pilaris bőrt valakinek sikerült meggyógyítania?

Figyelt kérdés

Ha nagyrészben eltűnne, már annak is örülnék. Bármilyen tippet elfogadok.

Nekem csak a vádlim környékén van, de ott nagyon csúnyán.😞 Teljesen elveszítettem miatta az önbizalmam, nagyon szívesen hordanék én is már szoknyát, rövidnadrágot. 😞



#keratosis #pilaris
2021. jún. 9. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Meggyógyítani túlzás, de kordában tartani sikerült és már alig észrevehető. Kizárólag Cerave lemosókat használok tusfürdőnek is vagy néha Cetaphilt. Ugyanezektől a márkáktól használok krémeket is. Talán a legjobban a Cerave SA termékek váltak be erre a problémára. Illetve rendszeresen hámlasztom a problémás területet + fényvédőzöm.

De sajnos főként genetikának köszönhető a dolog, így teljesen eltűnni soha nem fog.

2021. jún. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia

Én is kiírtam egy ilyen kérdést és volt egy nagyon kedves válaszoló aki segített.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-haja..


Szerintem nyugodtan vehetsz fel rövidnadrágot és szoknyát. Ne érdekeljen mit gondolnak mások. De ha ez nem győz meg, akkor itt egy másik kérdésem. Senkit nem zavar. Mindjárt küldöm

2021. jún. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2021. jún. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!