Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrászok mennyire együtt...

A fodrászok mennyire együtt müködőek? Hogyan kérjem ki a véleményét ? Egy idegen fodrász nem lessz velem mogorva?

Figyelt kérdés
Az van hogy jelenleg fufrús vagyok de nem nagyon tetszik már de mégis ha nincs ott csúnyának láttom magam meg szerettem hogy eltakarja a homlokom. De szeretnék máshogy kinézni és jelenleg a hajamal akarom kezdeni csak nagyon félek. Volt egy régi fodrászom és nem volt a legkedvesebb és kb tépte a hajam. Nincs állandó fodrászom mindig máshova megyek. És beszédben elég izgulós vagyok idegenekel. De elszeretnék menni ugye egy fodrászhoz és kikérni a véleményét csak nem tudom hogy jól tenném e . És nem cseszné el a hajam...

#fodrász #változás #frizura #Vélemény kikérése,,, # fufrúval valamit kezdeni
2021. jún. 9. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan helyre mész, ahol tényleg a "vásárló"(nem jut eszembe jobb szó) javát nézik ott biztosan meg fognak hallgatni és segíteni.

Vannak olyan helyek is, ahol addig nem csinálnak semmit a hajaddal, amíg nem beszéltetek róla (pl.: hogy szereted/szeretnéd, szokásaid/hogy ápolod és viseled stb.)

Csak meg kell találni a megfelelő helyet, de ahhoz keresni kell.

Neten vagy facebookon tuti utána tudsz nézni a közeledben lévő fodrászoknak.


Egyébként azt is hallottam, hogy a kisebb/ családi vállalkozások jobbak ebben (de ezt csak hallottam, ezért nem mondom biztosra)

Esetleg nézz körbe családon belül (lehet van fodrász) és ők/ő azért biztos, hogy jobban odafigyel/nek.

2021. jún. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen frufrud van, de ha az a hagyományos telibe fazon, azon tudsz változtani, pl curtain bangs, ami keretezi ar arcot, vagy féloldalas frufru, ezek olyan van is meg nincs frufruk. Pinteresten találcs egy csomó jó ötletet.
2021. jún. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem jó tapasztalatom van az ilyenekről.

Igaz hogy külföldön voltam nyaralni..

A hajamat szétszedte a sós víz vagy a klór nem tudom nagyon szerettem azt a hajamat. Ilyen volt akkor

[link]


Nagyon tönkretette a víz ezért muszáj volt elmenni egy helyi fodrászatba. Egyébként ez Görögországban történt.

Szóval beültem a székbe és mondtam hogy csináljon azt a hajammal amit jónak lát.

Sajnos sokat vágott belőle de kellett neki már a felfrissülés.

Végül ez lett az eredmény

[link]


Amikor küldtem a nyaralós képeket a családnak akkor nem is ismertek fel először de nekik is tetszett.

2021. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!