Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajú lányok! Hogy a...

Hosszú hajú lányok! Hogy a legkényelmesebb viselni a hajatok?

Figyelt kérdés
Pár hónap alatt brutálisan megnőtt a hajam, plusz vastag szálú és dús. Egyre többször érzem a tömegét/súlyát, tudom hülyén hangzik, de aki hasonló cipőben jár, biztos érti :D Hajgumizni nem akarom és nem is szeretem copfban, mert úgyis túl hosszú. Ha nagy csattal felkontyolom, a csattól elkezd fájni a fejem ahol összefogja. Ha lazán csattolom fel, kicsúszik. Van valami tippetek, ami tényleg kényelmes is és nem esik szét két mozdulattól? Levágatni egyelőre nem szeretném.
2021. jún. 9. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg befonni? Más lehetőséget kilottel.
2021. jún. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a fonás jutott eszembe.

Vagy ne csattal kontyold fel, hanem hajgumival. Pl. a scrunchie-k nekem egyáltalán nem szokták húzni a hajamat, az a legkényelmesebb.

2021. jún. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én gyakran hordom kibontva, bár ez melegben kevésbé praktikus. Ha nem zavar, hogy egy része a hátadra lóg, de mégse akarod az egészet kibontva hagyni, akkor az első, arcodnál lévő tincseket kösd hátra. Elég sok lehetőség van, lehet kontyba, simán pici copfkénk összefogni, csatolni, befonni és új hátracsatolni stb. Ha a teljes hajadat össze akarod kötni, akkor meg vagy fond be vagy ami nekem még bejött, hogy a tarkómnál kötöm össze kontyba, úgy nem húz és hosszú idő után se fájdul meg tőle a fejbőröm. Nekem ez mondjuk szerintem kevésbé áll előnyösen, mint a magasabbra kötött konty, így inkább ezt csak itthonra szoktam, de ide tökéletes. Nagyobb hajgumit használok hozzá (scrunchie-t vagy egy vastagabb, bolyhos felületűt, de a telefonzsinór szerű is jó, ezek jól megtartják és nem hagynak hajgumilenyomatot a hajon), nem azokat a vékonyakat.
2021. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én simán felgumizom itthon a fejem tetejére ha máshol vagyok egy gyors mozdulattal felkontyozom. Máshogyan nem is tudnám elviselni nyáron.
2021. jún. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én legtöbbször két első tincset kötök össze hátul, így nem lóg a szemembe, de nem is húz sehol. Krokodilcsatot is szeretek ehhez használni, az talán még lazábban fogja, kevésbé töri meg. Ha fel szeretném kötni, akkor felkontyolom, ez kevésbé húzza, mert a tömeg a fejemen marad. Ehhez egy hajgumit használok, vagy szintén a krokodilcsatot, de azt csak otthonra, mert hülyén néz ki. A (parketta)fonatot szeretem nyáron utcára a legjobban, mert nem húz, nem sülök meg, de jól is néz ki, de macerás, úgyhogy nem sokszor foglalkozom vele.
2021. jún. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mostanában befonva hordom a mindennapokban, eddig ez a legkényelmesebb. Van, hogy csak egy részét fonom el hogy ne lógjon az arcomba, de van hogy az egészet befonom egy copfba, és akkor nem melegít.

(Derékig érő, egyenes)

2021. jún. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hajpánt, félig feltűzött, fonás. Ha nagyon nem működik egyik se, akkor vágass belőle.
2021. jún. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Karmos csipesszel, lazán feltűzve nincs útban és nem is húzza a fejbőrömet. A szoros kontyok melegben ugyan praktikusabbak, de azoktól egy idő után megfájdul a fejem. Leengedve zavar, befonva vagy lófarokba fogva megint csak húzza a bőrömet.
2021. jún. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 jpeter1 ***** válasza:
31%
A páromnak nagyon dús,erős szálú haja van. Kibontva bokáig ér. Ő a feje tetejére egy nagy kontyba rakja. De gyakran kétfonatos kislányos copfokat hord.
2023. jan. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!