Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mindennapi viseletre a legross...

Mindennapi viseletre a legrosszabbtól a legkényelmesebbig hogyan tudnál a lentebbi fehérneműtípusok között sorrendet állítani?

Figyelt kérdés

A) [link]

B) [link]

C) [link]

D) [link]


Ha van hozzá, akkor rövid indokkal is megmagyarázva a sorrendet.


Csak női válasz releváns, kiéhezett férfi válaszolók ne trollkodják szét a kérdést.


2021. ápr. 4. 16:23
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
51%

Ez nyilván szubjektív de nekem a sorrend A) D) C) B) (bár hozzáteszem nem látszanak rendesen a bugyik h melyikben mennyi az anyag. Pl az A és B esetében jó lenne tudni hogy néz ki a puncinál lévő rész)

Az indoklás pedig: nekem a tanga fazon a legkényelmesebb a hétköznapokban is, ezért az A az első. Utána a D mert szintén tanga de azért második mert az ilyen szélesebb pántos bugyik sokszor bevágnak a csípőnél, szorítanak. Aztán mivel a B tanga nagyon pici és könnyen félrecsúszhat illetve nincs sok tartása olyat nem is hordok azért az utolsó helyre kerül. Így lesz a 3. a C ami bár kényelmes de nekem sok az anyag benne, átüt a fenék részen a nadrágon és szoknyán is, azt pedig utálom és szarul is néz ki ha látszik a bugyi vonala (ezért hordok tangát)

24N

2021. ápr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2021. ápr. 4. 16:36
 3/37 anonim ***** válasza:
BADC
2021. ápr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
ez nem fehérnemű, ez seggmadzag N
2021. ápr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, nem tudom, mert nem hordtam még ilyeneket. Sima pamutbugyikat és boyshortokat hordok.


A madzagot tuti nem venném fel, az elsőt sem, a csipke szúr, talán a legutolsót, de egész nap ráncigálnám ki a zsömik közül.

2021. ápr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

#3-as

Köszönöm. Bár esélyes, hogy férfi válaszoló vagy, és a szempontod csupán annyi volt, hogy mi takar kevesebbet, és mi többet.


#4-es

Végignézted a képeket amúgy?

2021. ápr. 4. 17:17
 7/37 anonim ***** válasza:
Szerintem az első 3 kb egyforna. Az utolsóhoz hasonló szerintem valamivel kényelmetlenebb, mert nagyon sok az anyag a farpofák közt (bár elég rég volt ilyesmi bugyim, és lehet hogy a konkrét szabáson is múlik, de azt nagyon bizarr volt viselni).
2021. ápr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Nekem is kényelmetlen lenne egész napra a tanga. És még a betétet se tudnám normálisan belerakni.
2021. ápr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

DCA

A B-t még sosem vettem, nincs olyan, igazából a másik madzagos sem igazán, én inkább a d-t, C-t hordom, illetve sima pamutbugyit, ami nem tanga. 29 vagyok

2021. ápr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

#5-ös

Köszönöm a választ.

Én magam úgy gondolom, hogy a boyshort, ahogy az elnevezéséből is következik, fiú alsónemű. Mint önálló ruhadarab, alváshoz lehet mondjuk kényelmes viselet, nem hétköznapi női fehérneműnek.


Ahogy a fürdőruhaalsónak sem illik nőre, mint férfire a női bikinalsó.

2021. ápr. 4. 17:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!