Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem áll sehogy a hajam. Tipp?

Nem áll sehogy a hajam. Tipp?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A hajam vékonyabb szálú, a vége el is vékonyodott a hullástól. Nem töredezik. Ha megmosom és kivasalom akkor még okés, de ha elalszom nagyon csúnyán áll, és nem lehet belőni, vasalni meg naponta nem akarom.


Ha behullámosítom, azt is elalszom sajnos. Van hogy 2-3 napig okés, de az ritka.


Tipp esetleg, ami nektek bevállt? Hogy ne álljon a hajam szanaszét? Valami termék vagy praktika.


Köszi.



2021. jún. 17. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú hajad van?
2021. jún. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem annyira hosszú de melltartópántig ér majdnem, de annál rövidebb. Félhosszú.
2021. jún. 17. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Reggel vizes kézzel kis hajhabot kell bele dolgozni, és utána fürgén egy frizurát (fonat, konty, stb) megcsinálni.

Legalábbis én így csinálom. Teljesen egyenes hajam van, de nem áll jól ha csak úgy lóg, a hullámot meg kidobja hamar.

2021. jún. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én jobban szeretem leengedve amúgy, mert ilyen frizurák elkészítésében elég béna vagyok, de majd próbálkozom. Hajhabtól meg néha ragad sajnos de azt szoktam rakni bele, hogy hátha akkor van egy kis tartása. Az én hajam alapból hullámosabb, és ha egyenesítem akkor 1-2 napig okés utána összeáll.:(
2021. jún. 18. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!